Powiklania po depilacji laserowej

2 odpowiedzi
Witam. Korzystałam z usługi depilacji laserowej nog. Każdy zabieg znosiłam bardzo dobrze przy dość wysokiej mocy. Po 4 zabiegu zrobiłam przerwę wyjechałam do pracy na Srilankę. Po powrocie odczekałam 3 miesiące żeby wykonać piąty zabieg depilacji. Pani kosmetolog doradziła mi ze względu ba zbyt ciemna skóre. Bardzo mi zależało i umowilam się jednak na zabieg ( poprzednie zabiegi byly bez komplikacji przy wysokich mocach). Wrocilysmy do mocy która wykonywalysmy pierwszy zabieg mimo tego jux na drugi dzień zrobiły mi się strupki. Teraz po 6 miesiącach zostały mi plamki na skórze. Jak mam sobie z nimi poradzic? Czy mimo tych plamę nogę kontynuować depilację. Bardzo proszę o odpowiedź.
Dzień dobry,
Po zbyt agresywnie wykonanym zabiegu laserowym może dojść nawet do trwałego odbarwienia. Tylko po badaniu dermatoskopowym można ocenić perspektywy poprawy stanu skóry u Pani.

Witam,
należy stopniowo złuszczać przebarwienia. Wstrzymałabym się z kolejnymi zabiegami.
Pozdrawiam
Emilia Łojewska