Powiększyłam pierwszy raz usta - Kwas Stylage M. Przedwczoraj wstrzyknięto mi 1 ml. Od razu po zabie

3 odpowiedzi
Powiększyłam pierwszy raz usta - Kwas Stylage M. Przedwczoraj wstrzyknięto mi 1 ml. Od razu po zabiegu prawa strona górnej wargi nieco mi spuchła (nie mocno ). Usta były cale lekko spuchnięte . Wieczorem na tej spuchniętej częsci pokazały się dwa siniaczki, które zawędrowały aż nad wargę. Wewnątrz na sluzówce mam obrzęk, który delikatnie mnie piecze i jest zaczerwienienie. Dziś opuchlizny już praktycznie nie ma na zewnątrz, ale po tej prawej stronie od środka sluzówki ciągle jest obrzęk i zaczerwienienie. Miejsce jest wyczuwalne, piecze i lekko swędzi. Czy to zejdzie? Czy będę musiała poddać się rozpuszczaniu kwasu? Wiem, że na odległość nic się nie da, ale proszę o jakąś poradę.. Jestem wystraszona…
Witam,
część objawów które Pani opisuje są jak najbardziej normalne- obrzęki i siniaczki zdarzają się po wkluciu, jednak swędzenie czy pieczenie nie jest calkiem 'normalne'. Proponuję, by na siniaczki zastosowała Pani krem z vit K (np.auriderm) i kilkutkrotne w ciągu dnia 10 minutowe okłady z lodu, zaś ze swędzeniem/pieczniem zgłosiła się z powrotem do lekarza, który zabieg wykonywał. Sama nie stosuję Stylage M i nie potrafię skomentować czy objawy są normalne ale jest to ważne by lekarz zgłosił działani niepożąde do odpowiednej komórki przy Ministerstwie Zdrowia o skutkach ubocznych i niepożądanych tak aby materiały, które są w użytku na rynku były bezpieczne dla każdego. Pozdrawiam.
Sugeruję wizytę: - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Prawdopodobnie zrobił się wylew i stąd te siniaki. Proszę się uzbroić w cierpliwość. W ciągu paru dniu powinien zejść obrzęk i zniknąć inne dolegliwości
Witam
Te wszystkie objawy, które Pani opisuje mogą wystąpić po zabiegu. Wszystko się ułoży i po miesiącu zalecam kontrolę.
pozdrawiam
Dominika Polak