powiekszenie ust
1
odpowiedzi
Witam
Mam 47 lat i po chemioterapii 20 lat temu , stracilam czesc uzebienia,teraz mam koronki
Chcialabym powiekszyc sobie usta, bo mam bardzo male ok 1 cm gora i 1 cm dol.
Ile trwa zabieg i jak mam sie do niego przygotowac?
Mam 47 lat i po chemioterapii 20 lat temu , stracilam czesc uzebienia,teraz mam koronki
Chcialabym powiekszyc sobie usta, bo mam bardzo male ok 1 cm gora i 1 cm dol.
Ile trwa zabieg i jak mam sie do niego przygotowac?
Dzień dobry, zabieg nie wymaga przygotowania. Cała wizyta trwa 30 minut. Pozdrawiam
Włodzimierz Rosiński
Włodzimierz Rosiński
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Panie doktorze, podczas leczenia kanałowego, stomatolog ułamał wewnątrz narzędzie i skierował mnie do chirurga. Czy zajmuje się Pan tego typu problemami? Jaki jest koszt takiego poprowadzenia? Z góry dziękuję, pozdrawiam
- Tętnica szyjna wewnętrzną lewa 5 mm podejrzenie tętniaka.Zmiana w szyszylce 6 mm możliwa torbiel.Polipowata zmiana w zatoce szczękowej o wym.27 mm.Czy to jest do leczenia szukam porady.Mam 34 lata i dwoje dzieci Martwie się i poszukuje neochirurga.
- Szanowny Panie Doktorze, jestem Pana pacjentką i chciałabym potwierdzić lub rozwiać wątpliwości, które ostatnio mnie naszły- czy Alvesco może powodować tycie? Serdecznie dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
- Witam mój penis w stanie wzwodu ma około 10-11cm podobnie w obwodzie Czy można w jakiś "naturalny" (ćwiczenia, rozciąganie) odrobinę go powiększyć,na rynku jest dużo kremów suplementów czy warto je kupować ? proszę o opinię a może jakieś inne sposoby państwo polecicie rozważę każdą propozycję…
- Witam proszę o pomoc do jakiego lekarza się udać ponieważ mam przykurcz mięśni szyj endokrynolog doradzał mi ze ze moim przypadku jest wskazana botulina ( kwas kiełbasiany ) proszę napisać Pani Doktor czy botulina jest bezpieczna czy jest inne możliwe leczenie i jak to leczy się dystrofia mięśniowa…
- Witam,mam problem z zaburzeniami lękowymi,w sytuacjach stresowych nogi robią mi się jak z waty,zazwyczaj często,czasem nie wiem skąd bierze się lęk,boję się kontaktów z ludźmi,wchodzę tylko w te sytuacje które są dla mnie bezpieczne,chciałbym się dowiedzieć czy jest ktoś mi wstanie pomóc,jakie…
- witam, od kilku lat choruje na Hashimoto. Ostatnio dowiedziałam się o specjalnej diecie przy tym schorzeniu, która poprawia znacząco stan zdrowia oaz samopoczucie, a także pomaga przy redukcji masy ciała. Czy układa tez pani diety przy chorobach autoimmunologicznych?
- Witam, Nazywam sie Ola mam lat 16, Chciałabym zapytać czy trzeba przyjść z rodzicem czy można samemu? Pytam dlatego,iż chciałabym przyjść sama tak żeby żaden z moich rodziców o tym nie wiedział.
- córka 6msc od 2 miesiąca życia ma umiarkowane azs, jednak około 4 tygodnie temu nastąpiło pogorszenie skóry. Wyspka pojawiła się na dekolcie i rozprzestrzeniła na cały brzuch, plecy, ręcę, jedynie nogi wygladają dobrze. Początkowo stosowaliśmy Mediderm , Dermaveel do smarowania oraz Fenistil,…
- Witam czy zajmuje sie Pan przestawianiem szczeki chirurgicznie? Chodzi o stara kontuzje ktora spowodowala uraz szczeki i teraz podczas otwierania ust nie otwiera sie ona rowno.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.