Powiększenie biustu w przypadku bardzo małych piersi - konsultacja.

4 odpowiedzi
Witam chciałabym powiększyć sobie piersi. Byłam już na konsultacji u chirurga plastycznego jednak Pan Doktor stwierdził że powiększenie w moim przypadku jest nie możliwe ponieważ mam za mały biust, chciałabym jednak skonsultować się z innym lekarzem. Czy jest taka możliwość ? jeżeli takto kiedy jest jest możliwe spotkanie, zależy mi na czasię . Proszę o odpowiedz i z góry dziękuje i Pozdrawiam
Witam, istnieją różne metody powiekszenia piersi i zawsze mozna dostosowac odpowiedni rodzaj zabiegu pasujący do budowy anatomicznej pacjentki. Zapraszam na konsultacje, pozdrawiam

Szanowna Pani,
Za mały biust, przecież to powód aby go powiększyć. Może powodem jest to że jest to trudne dla tego chirurga. Jest taka możliwość abym zbadał Panią i doradził co i jak można wykonać w przypadku Pani oczekiwań. Zapraszam na konsultację żeby wszytko było jasne.
Proszę o kontakt z recepcją aby umówić termin.
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej
Sugeruję wizytę: - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam Panią,
Bardzo proszę o telefon do kliniki w godz. 9.00-18.00 pon-czwartek. Pielęgniarka zapisze Panią na dogodny termin konsultacji.
pozdrawiam
Piotr Osuch
Serdecznie zapraszam na konsultację w celu ustalenia zakresu i możliwości powiększenia piersi (np. przeszczepem własnego tłuszczu lub implantami). Rodzaj zabiegu, ewentualna wielkość implantów dobierane są indywidualnie, w zależności o budowy klatki piersiowej oraz preferencji Pacjentki. Pozdrawiam, dr Joanna Jędrys chirurgplastyczny-krakow.pl