Powiększenie biustu

4 odpowiedzi
Witam Serdecznie pisze w sprawie terminu konsultacji u Pana Doktora kiedy byłaby taka możliwa. Bardzo zależy mi na czasie ponieważ byłam dzisiaj na innej konsultacji w sprawię powiększenia biustu, jednak Pan Doktor stwierdził że nie ma możliwości powiększenia mojego biustu ponieważ jest za mały, w związku w tym chciałabym zasięgnąć opinii innego Lekarza specjalisty chirurgi plastycznej. Proszę o odpowiedz i z góry dziękuje i Pozdrawiam
Witam serdecznie,
proszę umówić sie na konsultację albo w Dermamedzie we Wrocławiu alboe w szpitalu w Polanicy (SCM). Terminy nie są bardzo odległe. Pozdrawiam,
Piotr Drozdowski

Witam Panią serdecznie,
najbliższy termin konsultacji w Klinice to 08.06.2016 (środa) godzina 15:15. Podczas konsultacji Doktor udzieli Pani wszelkich informacji na temat zabiegu. W celu umówienia wizyty zapraszam do kontaktu z Recepcją Kliniki.
Z wyrazami szacunku,
Zespół Kliniki Bieniek
Dzień dobry
Zapraszam na konsultację do Lubina Medicus ul Leśna 8 w sobotę 11.06 godzina 9-10 lub do Legnicy 13.06 godzina 16 - 17 Libana 7
Pozdrawiam
Zapraszam nawet dzisiaj, Velvet Clinic, ul. Kopernika 38. Będę do 19:30.