Potrzebuje implant

4 odpowiedzi
Witam,

Potrzebuje wymienic zab, niestety korzen jest zlamany i sztyft nie wchodzi w gre.
Parcuje za granica wiec musze to jakos zorganizowac, rodzine mam w Bielsku.
W jakim czasie po wyrwaniu zęba mam zglosic sie na implantacje.. zakres od do ? okolo 3 miesiecy?
Jedynka gora, ile kosztuje z rozpisaniem na detale wstawienie implantu? Jakie materialy, firma, jaki metal na spodzie korony ceramicznej. Sam ma dwa Osteoplanty z dawnych lat ale teraz to juz raczej co innego... Troche wiedzy na ten temat...

Pierwsze będzie chirurgia? Jak to wyglada w platnosciach za poszczegolne etapy?

Poza tym Ile kosztuje PAKIET: SKALING+ PIASKOWANIE+ mineralizacja zamiast fluoryzacji..?

Pozdrawiam

Krzysztof O.
Na odległość ciężko cokolwiek poradzić. Zakładamy implanty w dniu usunięcia zęba, po czterech tygodniach, po ośmiu tygodniach, po 3 miesiącach i po 6 miesiącach. Zależy od pacjenta, warunków w jamie ustnej, rodzaju odtwarzanego zęba. Koszt waha się od 5500 do 12 000PLN. Materiały są rozmaite. Można wykonać korony bez metalu i łączniki bez metalu. Płatność z góry lub za poszczególne etapy. Plan leczenia wykonujemy w oparciu o badanie TK wykonane u nas w Klinice. Koszt konsultacji i TK to 500PLN. Skaling+ Piaskowanie + mineralizacja to koszt 500 PLN za całą jamę ustną.
Pozdrawiam
Szymon Krysta

Witam. Pierwsze kroki należy kierować do chirurga. W naszym gabinecie całkowity koszt implantu w systemie Straumann (najlepszy obecnie system na rynku) to 2500. Do tego dochodzi koszt korony- w przypadku jedynki warto zrezygnować z podbudowy metalowej i zdecydować się na koronę z podbudową cyrkonową- koszt 3000. Po usunięciu zęba należy odczekać w przypadku tradycyjnego systemu minimum miesiąc do wszczepienia implantu. Po wszczepieniu implantu w szczęce- tak jak u Pana- koronę można zrobić dopiero po 6 miesiącach od zab. chirurgicznego. Koszt pakietu scaling, piaskowanie, mineralizacja to 250 PLN. Pozdrawiam
Witam, niestety nie wykonuję implantacji. Pewne informacje odnośnie wykonywania implantów mogę Panu udzielić ale lepiej byłoby uzyskać je jednak od lekarza, który będzie wykonywał zabieg.
Odnośnie kosztów usuwania złogów nazębnych i profilaktyki czy to fluorowej, czy też preparatami do mineralizacji, cena zabiegu waha się od 200 do 300 zł w zależności od ilości złogów i zastosowanych metod profilaktycznych
Pozdrawiam
Panie Krzysztofie - odpowiedzi na Pańskie pytania są różne dla każdego pacjenta. Bez dodatkowej diagnostyki nie można zaplanować leczenia i określić kosztów. Zalecam wykonanie badania tomografii komputerowej i konsultację w konkretnym gabinecie. Pozdrawiam!