Poszukuje specjalisty który pomoże mi odnaleźć sens mojego życia, ustalić cele do których powinnam d

9 odpowiedzi
Poszukuje specjalisty który pomoże mi odnaleźć sens mojego życia, ustalić cele do których powinnam dążyć, uporządkować wartości życiowe. Nie bardzo wiem do kogo się zgłosić..psycholog ,psychoterapeuta? Większość psychoterapeutów do których chodziłam skupiała się na rozwiązywaniu problemów z mojej przeszłości -pomijając aspekt nadania celowości życia pancjenta. ja potrzebuje zaś kogoś kto pomoże mi ustalić kierunek życiowy,wydaje mi się że wieczne grzebanie w bałaganie w mojej przeszłości niewiele da
Zapraszam do kontaktu z Instytutem Analiz Psychologicznych i Psychoterapii jeśli jest Pani z Łodzi lub z Sieradza.
Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra Bienert

Zapraszam na spotkanie. W pracy terapeutycznej wykorzystuję m.in. metodologią Dialogu Motywacyjnego,gdzie kwestia wartości i przekonań ma olbrzymie znaczenie. Nie chcę niczego zakładać z góry (nie znając problemu), więc nie będę tu snuł domysłów nt przyczyn opisanego przez Panią stanu. Pozdrawiam i zapraszam do mojego gabinetu. Dane można znaleść na stronach Znany Lekarz.
Rafał Dobolewski
Witam Panią serdecznie,
jeśli czuje Pani, że skupienie się na celach jest tematem,którym chciałaby się Pani zająć to zapraszam na konsultację do Gabinetu w Wejherowie lub Gdańsku, pozdrawiam
Witam! Dziękuję za kontakt i zaufanie. Przyjmuję w ramach NFZ w 3 przychodniach w Łodzi: Adamed ul. Paderewskiego 11 Medicus Ul. Piotrkowska 100 i Medycyna Grabieniec ul. Zachodnia 12a/12C. Zapraszam do kontaktu wspólniebędziemy szukać celu. Pozdrawiam Aneta Rybińska-psychoterapeuta.
Zapraszam do odnalezienia sensu życia, określenia celu i wartości.
Jest to realne i możliwe.
Sugeruję wizytę: Psychoterapia indywidualna
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam Panią. Moim zdaniem pomocna może być terapia TSR, zachęcam do pójścia tą drogą.
Tożsamość i sens życia. To ma sens.
Zachęcam do rozważenia terapii psychologii pozytywnej i coachingu. Dodatkowo polecam techniki uważności i radzenia sobie z emocjami. Można uzdrowić własne życie i odnaleźć sens bazując na teraźniejszości i przyszłości. Pozdrawiam, Anna Dobosz
Witam serdecznie.
Jesli celem jest odnalezienie sensu zycia/motywacji to psychoterapia jak najbardziej w tym pomoze. Wazne jest by znalezc terapeuty ktory dobrze rozumie ten temat i co najwazniejsze jest wstanie dopasowac terapi do potrzeb pacjenta (podejscie integracyjne).

Pozdrawiam,
Adrian Olesiak