Postaram się opisać swój problem esencjonalnie :) Od kilkunastu lat mam problemy nerwicowe(fobia sp

1 odpowiedzi
Postaram się opisać swój problem esencjonalnie :)
Od kilkunastu lat mam problemy nerwicowe(fobia społeczna )
Aktualnie zażywam lek Mozarin który oprócz pozytywnych akutków wywołuje też masę innych ,niechcianych.
Jednym z nich jest kompletne spłycenie emocji,lęki i strachy nie wywołują już hiperwentylacji ale w myśl zasady "coś za coś",emocje pozytywne też są spłycone.
Dopaminę mam zablokowaną,moja seksualność to zgliszcza ,libido trup a wraz z jego zanikiem,straciłem ochotę do życia,nie tylko na seks ale również przyjemność z zajmowania się swoim hobby,radość i emocje podczas słuchania ulubionych utworów muzycznych,brak emocji przy dobrym filmie etc po prostu kompletny drenaż emocjonalny.
Wszystko jest szare,nudne,płytkie, a seks i erotyzm są na równi (jeśli chodzi o entuzjazm z ich doświadczania) z codziennymi rytuałami typu mycie zębów albo robienie kanapki.

Wpadłem na pomysł aby wspomóc się jednym z dostępnych na naszym rynku produktów.
Chodzi o spreje i żele potęgujące doznania seksualne,erekcję ,niektóre podobno trwale powiększają penisa ale to najprawdopodobniej tylko "chłyt martetindody" :)

W czym problem?
Problem w tym że w takich substancjach znajdują się różne substancje mogące wchodzić w interakcje z moimi lekami psychotropowymi.
Niektóre kosmetyki mają wpływ na układ hormonalny i boję się żeby nie wpędzić się w jakieś nowe problemy,wystarczą mi te które mam.

Chciałbym spytać czy istnieje dla mnie jakaś bezpieczna substancja,którą bez obaw mógłbym stosować w celu osiągnięcia większej przyjemności ?
Nie chodzi o sam seks,problemy z przedwczesnym wytryskiem ,orgazmem itp
chodzi o to żeby orgazm był równie przyjemny jak dawniej,bodźce sprawiały większą rozkosz i żeby samo podniecenie trwało dłużej .
Najważniejsze jest to czego się doświadcza przed orgazmem ,chodzi o to by gonić króliczka :) ale ciężko tego dokonać gdy erekcja jest słaba,krótkotrwała a dotyk i pieszczoty praktycznie nic nie wnoszą do gry wstępnej (poza znużeniem).

...mam 35 lat,tabletki psychotropowe zacząłem stosować około 18 roku życia.
Zdarzały się przerwy ,czasem większe a czasem mniejsze.
W tej chwili stosuje Mozarin nieprzerwanie od ... nie pamiętam,kłopoty z myśleniem to jeden ze skutków ubocznych,sądzę że około 8 lat ,najpierw dawka 5mg,potem 10 i teraz 15mg (plus minus 4 lata).

Podsumowując,z jakich sprejów i żeli mogę skorzystać bezpiecznie,aby odzyskać swoją seksualność?
Trwałe powiększenie nie tylko członka ale przyjemności z nim związanej :D

Pozdrawiam.
Dzień dobry,
proszę udać się do psychoterapeuty, seksuologa i we współpracy z Pańskim psychiatrą zmienić lek. Zaburzenia pożądania seksualnego są częstym objawem ubocznym leczenia większością leków przeciwdepresyjnych. Jednak można tak ustawić leczenie aby skutki uboczne dla pacjenta były jak najlżejsze. Odnośnie żelów i maści można użyć emli, lidokainy, o działaniu miejscowo znieczulającym.
Pozdrawiam ES