Poprawa owalu twarzy

14 odpowiedzi
Witam

Zależy mi na poprawie owalu twarzy jak i wygładzeniu lub ujędrnieniu skóry z racji tego że jestem młodą osobą nie wiem jaki zabieg byłby najlepszy.
To nie jest przedmiot ginekologii estetycznej.

Dzień dobry. Na to pytanie niestety nie da się odpowiedzieć bez obejrzenia i dotknięcia skóry twarzy. Tak czysto teoretycznie w grę wchodzą zabiegi HIFU, nici PDO, lipoliza iniekcyjna, wypełniacze tkankowe. Opcji jest sporo...
Dzień dobry.
Pytanie jest bardzo ogólne i wyczerpująca odpowiedź zajęłaby bardzo dużo miejsca. Muszę widzieć kształt twarzy, wiedzieć ile Pan/Pani ma lat, co rozumie pacjent przez poprawę owalu itd. Upraszczając, jeżeli zależy Panu/Pani na poprawie wyglądu musimy to w bezpośrednim kontakcie przedyskutować i ustalić.
Z pozdrowieniami GK
Polecam zabieg z użyciem własnej tkanki tłuszczowej oraz osocza bogatopłytkowego Angel
Warto wykonać zabieg o nazwie "Sinboosters". Jego efekt to wzmocnienie, ujędrnienie skóry bez efektu zmiany rysów twarzy
Zapraszam na konsultację do Centrum Estetyki Medycznej w Tychach do dr Rafała Kieracha.
Zapraszam na konsultację we Wrocławiu lub w Warszawie
Witam! Pisze Pani,że jest młodą osobą więc nie przypuszczam żeby konieczne były zabiegi ujędrniania. Co do "wygładzania" to tego typu zabiegi stosuje się często u młodych osób z powikłaniami trądzika pod postacią blizenek zanikowych lub skóry z dużą ilością poszerzonych porów. Niestety nie napisała Pani czy chodzi o zabiegi wyłącznie pielęgnacyjne czy są jakieś inne powody , jak te które powyżej wymieniłem. Chcąc zadbać o skórę należy pamiętać ,że nie ma jednego zabiegu ,po którym "wszystko ulegnie zmianie na lepsze". Zwykle są to cykle zabiegowe powtarzane w zależności od potrzeb 1-2 x w roku. Najczęściej stosowanym zabiegiem jest mezoterapia igłowa bądź mikronakłuwanie. U osób młodych stosuje się do niej kwas hialuronowy nadający skórze odpowiednie nawilżenie, rozjaśnienie i poprawę napięcia skóry. Można ją stosować niezależnie od pory roku-słoneczna pogoda nie stanowi problemu. Zabiegi , w zależności od preparatu stosuje się w ilościach 3-6 , w odstępach 2-4 tygodniowych. Jako przygotowanie skóry do mezoterapii można każdorazowo wstępnie wykonać mikrodermabrazję . W miesiącach "ciemniejszych" dodatkowo peeling medyczny : mikrodermabrazja-peeling-mezoterapia. Dzięki zwiększeniu napięcia skóry uzyskuje się również lepszy owal twarzy ( działanie liftingujące). Z innych zabiegów polecam i wykonuję laser frakcyjny CO2 . Pomaga zredukować nierówności skóry, wygładza, ujędrnia , rozjaśnia cerę. Ograniczeniem jest pogoda więc nie wykonujemy tego typu zabiegów od maja do września. Ostateczne "rozwiązania" proponuje się , jak zwykle w medycynie, po konsultacji z pacjentem . Zapraszam !
Trudno planować przez internet .jest wiele możliwości Serdecznie zapraszam na konsultację .Każda pacjentka na pierwszej wizycie ma przedstawiony i zapisany plan rewitalizacji skóry wraz z cenami zabiegów i sama planuje sobie kiedy wykona jaki zabieg.Plan jest rozłożony w czasie aby rezultat zabiegów mógł być spektakularny.Jeszcze raz zapraszam na konsultację.
Dzień dobry, polecam radiofrekwencję mikroigłową lub nici Aptos. Pozdrawiam
Dzień Dobry,
polecam Pani niechirurgiczny lifting aparatem Ulthera, który emituje ultradźwięki. Fale ultradźwiękowe regenerują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest napięta, poprawia się owal twarzy, a także modeluje policzki i podbródek. U osoby w młodym wieku wystarczy wykonać jeden zabieg.
Dziekuje za pytanie; Rozumiem ze u młodej osoby, jaką Pani/Pan jest, oprawa owalu twarzy może dotyczyć szeroko rozumianego rzeźbienia twarzy: wyszczuplenia, uniesienia bądź zmniejszenia/korekty nosa czy dodania tkanek. Jak Pani/Pan widzi można to zrobić albo mikroliposukcją, intralipolizą, wypełniaczami hialuronowymi czy mineralnymi, mezoterapią, nićmi... Metod jest wiele a zależy od Pani potrzeb jak i szeroko rozumianej estetyki twarzy tak aby dodać Pani/Panu urody i podkreślić piękno twarzy a ukryć cechy niepożądane. Wobec powyższego zachęcam do darmowej wizyty konsultacyjnej i rozmowy celem ustalenia oczekiwań i przedstawienia spersonalizowanego planu. Serdecznie pozdrawiam
Dr Wojcik
Witam. Plan leczenia główni zależy od tego w jakiej kondycji obecnie znajduje się Pani skora. Prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem w Pani przypadku będą nici haczykowe z kwasem polimlekowym, który znacznie poprawia gęstość skory, a z racji tego że posiadaja haczyki unosza owal twarzy. Alternatywą mogą być tez nici hialuronowe które delikatnie poprawiają owal i nawilżenie skory. Przed zabiegiem zakładania nici polecam wykonać serie zabiegów z użyciem osocza bogatopłytkowego. Myślę ze wtedy będzie Pani bardzo zadowolona z efektów końcowych. Pozdrawiam MP
Proponuje zabieg LINERASE .