Ponad dwa lata temu miałam silny ucisk w mostku nie do wytrzymania i w tym czasie głowę czułam jakby

1 odpowiedzi
Ponad dwa lata temu miałam silny ucisk w mostku nie do wytrzymania i w tym czasie głowę czułam jakbym miała zimną i kark jakby po prostu nie krążyła krew do tego miałam skoki ciśnienia i tetna co pare minut z bardzo wysokiego na bardzo niskie . Po tym zaczęły się inne objawy to znaczy cały czas chciało mi się wymiotować miałam takie jakby zawroty głowy , ściska mi cały czas głowę jakby ktoś założył mi obręcz na głowę i zacisnął z całej siły do tego mam jakieś mroczki , błyski gdy się patrzę a wieczorem gdy wchidzę z dworu do domu i jest ciemno to jest takie wrażenie jjakby obraz mi latał i jeszcze pojawiły się szumy uszne których wcześniej nie miałam . Prosze mnie chociaż nakierować jakie badanja mam zdobić ponieważ nie mogę z tym normalnie funkcjonować . Miałam robione rtg kręgosłupa szyjnego i wyszło że mam zniesioną lordozę szyjną w odcinku C5-C6 oraz zwężenie przestrzeni międzykręgowej i boli mnie kręgosłup i napięcie(sztywnosc) karku .
Sugeruje wizytę u kardiologa, który powinien oszacować Pani/Pana ryzyko sercowo naczyniowe i wyjaśnić sprawę skoków ciśnienia tętniczego krwi i pulsu.