POMOCYYY.....

2 odpowiedzi
Dzień dobry... Piszę z pytaniem bo przez pewien okres czasu musiałam brać żelazo mam problemy zdrowotne (niedoczynność tarczycy,anemia wysokie ciśnienie) mam 32 lata i zęby w stanie opłakanym...po prostu zaczęły się łamać jeden po drugim...Dziś się już nie uśmiecham-płaczę... jedynek prawie brak,dwójka pęknięta,trójka korzeń,czwórka wyrwana... i wiele do usunięcia... Po makabrycznych przejściach z ojcem moich dzieci zaczynam nowe życie,ale jak mam to zrobić kiedy mam ciągle smutną minę...Pracuję w sklepie...za ladą... przewija się tam mnóstwo ludzi jest mi wstyd i nie umiem sobie poradzić...Czy ktoś może mi pomóc??? :(
Potrzebuje pani zdolnego dentystę który pani wszystko zaplanuje od A-Z cała terapie której sie pani podda ,a potem bedzie pani uśmiechnięta ,zadowolona :)))

Witam serdecznie! Proszę się umówić na wizytę, tylko wtedy można ocenić stan uzębienia i ustalić jakiś plan leczenia.