Pomocy prosze o szybka odpowiedz !

3 odpowiedzi
Chodzi o to iż jednego wieczoru położylam swoją roczna coreczke wykapana spac , i wypilam cztery piwa . niestety zapomnialam wyciagnac klucza z zamka i nie slyszlam jak puka moj maz do drzwi poniewaz spalam . Z uwagi na to ze w bloku u sasiadki czesto ulatnia sie czad maz zadzwonil pod 112 , weszli do domu . z uwagi na to ze mialam w sobie 1.4 promila alkoholu zglosili sprawe do sadu , to pierwsza taka sytacja nie wiem co robic ? zabiora mi dziecko czy nie ? moze mi ktos pomoc
Niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie. W takiej sytuacji są bierze pod uwagę wiele czynników.

Przykro mi, nie mogę Pani pomóc, ponieważ sprawa zależy od tego jak Pani sytuację oceni sąd. Nie współpracuję z sądem więc nie wiem jak zwyczajowo rozstrzyga się takie sprawy. Proponuję skontaktować się z Rodzinnym Ośrodkiem Diagnostyczno-Konsultacyjnym właściwym dla Państwa miejsca zamieszkania. Być może psychologowie tam zatrudnieni będą mogli coś więcej Pani doradzić.
W Pani syutacji najważniejsza w tej chwili jest pomoc prawnika. Może Pani skorzystać z Centrum Praw Kobiet i tam uzyskać pomoc psychologiczną oraz prawną. Rozumiem Pani zdenerwowanie i niepokój ponieważ wypity alkohol i jego zbadany poziom we krwi może działać na Pani niekorzyść. W sprawie ochrony rodziny aktywnie i skutecznie działa też Instytut Ordo Luris i tam też może Pani zasięgnąć porady prawnej. Gdyby miała Pani możliwość i potrzebę skorzystania ze wsparcia psychologicznego - zapraszam. Informacje o mnie można znależć na mojej stronie po wpisaniu w wyszukiwarce: dr n.med. Małgorzata Sosnowska info