Pomocy Nie jestem soba

3 odpowiedzi
Witam chodzi o to ze nie czuje sie soba tzn jestem jakis zagubiony w sobie przemeczony zyciem mam dopiero 24lata mam problemy finansowe stres nerwy cisnienie mi skacze uczucie scisku w gardle dzieje mi sie to juz z 2 miesiace nie raz jest dobrze jak pomysle o czyms przyjemnym a tak to wkolo zle mi jest mam mysli ze zaraz umre caly czas o tym mysle nie wiem ojciec mi zmarl tzn zabil sie mam duzy problem z soba alkochol mnie nie raz uspokaja ale na 2 dzien jest o wiele gorzej wiec nie pije prosze o pomoc mam zone male dziecko nie moge ich zostawic prosze o prade
Witam, napisał Pan że czuje się przemęczony, zestresowany, ma Pan odczucie ucisku gardła, co może wiązać się również z lękiem, stresem. Czuje się Pan przytłoczony, ma Pan problemy finansowe. Alkohol pomaga chwilowo, ponieważ daje chwilowe zapomnienie, pozwala na moment się rozluźnić, jednak nie daje żadnego rozwiązania. Kolejnego dnia może się Pan czuć gorzej, ponieważ wraca do starego schematu myślenia, problemy powracają. Napisał Pan również że są chwile gdy czuje się lepiej gdy myśli o czymś przyjemnym. O czym Pan myśli, co Panu pomaga? Proszę się zastanowić nad tym. Spróbować oprzeć się na tych myślach które dają Panu siłę. Dużą motywacją są dla Pana żona i córka, są dla Pana ważne. Pan na pewno jest również ważny dla nich. Proszę skontaktować się z psychologiem, zrobił Pan pierwszy krok ku zmianie, poprosił o pomoc. Warto dłużej porozmawiać o Pana sytuacji. Pozdrawiam serdecznie

Witam. Bezpośrednie pytanie i to, co pan pisze świadczy o tym, że jest pan w wielkiej potrzebie!
Proszę się ze mną skontaktować, to nie jest sprawa na poradę internetową.
505_819_248

Robert Turek
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam,
Sądzę, że najlepiej będzie jeśli sięgnie Pan po profesjonalną pomoc i uda się do psychoterapeuty. Uczucie zagubienia, skaczące ciśnienie, ciągłe przemęczenie, ścisk w gardle, lęk przed śmiercią, złe myśli to sygnały które Pan dostaje od swojego ciała i umysłu. Trzeba się nimi zająć aby mógł Pan spokojniej żyć, pracować i zajmować się rodziną o którą Pan się w liście troszczy. Czas zająć się sobą i swoim samopoczuciem psychicznym.
Powyższe objawy mogą być skutkiem, np. nagromadzonych uczuć, ciągłego samotnego radzenia sobie ze wszystkim, doświadczonej traumy. W gabinecie psychoterapii będzie Pan mógł poszukać przyczyn swojego złego samopoczucia i szukać rozwiązania. Często samo opowiedzenie o swoich trudnościach w gabinecie psychoterapii przynosi ulgę.
Zachęcam do zaopiekowania się sobą i znalezienia pomocy. Moim zdaniem nie należy zwlekać skoro cierpi Pan i stwierdza że ma duży problem ze sobą. Może Pan skorzystać z oferty prywatnej jak i nieodpłatnej.
W razie pytań o miejsca oferujące psychoterapię, zapraszam do niezobowiązującej rozmowy telefonicznej.

pozdrawiam i zapraszam do gabinetu,
Agnieszka Złotowska