Pomocy !kocham ja najbardziej na swiecie

3 odpowiedzi
Chodzi o to iż jednego wieczoru położylam swoją roczna coreczke wykapana spac , i wypilam cztery piwa . niestety zapomnialam wyciagnac klucza z zamka i nie slyszlam jak puka moj maz do drzwi poniewaz spalam . Z uwagi na to ze w bloku u sasiadki czesto ulatnia sie czad maz zadzwonil pod 112 , weszli do domu . z uwagi na to ze mialam w sobie 1.4 promila alkoholu zglosili sprawe do sadu , to pierwsza taka sytacja nie wiem co robic ? zabiora mi dziecko czy nie ?
Witam, mąż zareagował ponieważ nie mógł z Panią nawiązać kontaktu, martwił się o Panią i dziecko. Powinna Pani skorzystać z porady prawnej. Może Pani skorzystać z pomocy CPK na Kosynierów (niedaleko dworca, obok zieleniaka). Otrzyma pomoc psychologiczną i prawną. Pomoc prawną może Pani uzyskać również MOPR. Niestety nie mam możliwości zamieszczania w treści numerów telefonu i adresów więc musi Pani sama znaleźć kontakt.
Sąd nie musi od razu zabierać Pani dziecka, może wyznaczyć kuratora, który będzie miał wgląd w sytuację rodziny. Proszę wyciągnąć wnioski z tej sytuacji. Zapraszam na konsultację z psychologiem, jeżeli chce Pani porozmawiać o swojej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie

Witam panią! Sytuacja nie łatwa w odpowiedzi bo nie dotyczy wprost spraw psychologicznych a raczej prawniczych. Proszę skontaktować się z prawnikiem i zapytać o to samo.

Życzę powodzenia i mam nadzieję, że wszystko się ułoży:]

Robert Turek
Witam,
Znajduje się Pani w trudnej sytuacji, jest to konsekwencja Pani nieodpowiedzialnego zachowania. Teraz zapewne sprawa trafi do sądu. Ten orzeknie w Pani sprawie biorąc pod uwagę to, co się wydarzyło oraz jak Pani ogólnie sprawuje opiekę nad dzieckiem. Wyniku sprawy nie jestem w stanie przewidzieć.
Proszę szczerze zastanowić się nad tym, co Pani zrobiła. Moim zdaniem może mieć Pani problem z alkoholem - 4 piwa to dużo, 1,4 promila również. Nie piszę tego aby Panią pouczać, lecz aby Pani mogła wyciągnąć wnioski i zająć się sobą. Odpowiednie jest moim zdaniem skierowanie się do poradni zajmującej się problemem alkoholowym. Tam, będzie Pani mogła porozmawiać o całym zdarzeniu i sprawdzić czy dotyczy Pani problem nadmiernego picia. Zachęcam do tego kroku dla siebie samej i dla córki, którą jak Pani pisze, bardzo Pani kocha.

pozdrawiam,
Agnieszka Złotowska