Pomoc z bolem brzucha

2 odpowiedzi
Dobry Wieczor mam ogromna prozbe . W kwietniu tego roku przechodzilam operacjie wyrostka robaczkowego . Byla komplikacja bo pekl mialam robiona laparoskopie . Od 3 mies borykam sie z silnymi bolami brzucha przeszlam kilkanascie badan juz sa meczace dla mnie . Rezonas magnetyczny mialam juz 4 raz nic nie wykazalo wysylaja mnie od szpitala do szpitala . Raz jednym szpitalu stwierdzili ze man niby krwiak a na miesniu dostalam zas leki przeciw bolowe ok na jakis czas przeszlo . I dzis jestem zas po miesiace I dostalam tak is silnych boli ze nie dalo sie wytrzymac . Kolejna teoria lekaza moze to Kamie nerwowa kolejne skierowanie do urologa . I co zas nic a bol jak byl tak jest . Jest to dla mnie ciezke ilez mozna brac tabletki przeciez bolowe . Czy jest to mozliwosci ze przy lapaloskopi nie wyczyscili mi brzucha dolkadnie I to sa powiklania nie wiem co juz robic do kogo wolac o pomoc . Jakiego lekarza sie zglosic blagam o pomoc. Wszysto mialam robione w niemczech . Chciala bym porady do jakiego specialist w polsce zeby mi pomogl.
Dzień dobry, dolegliwości bólowe po operacjach w obrębie jamy brzusznej mogą być spowodowane min. zrostami które powstają po ingerencjach w ciele człowieka. Jeżeli nie ma Pani gorączki, podniesionych wykładników stanu zapalnego ( poziom CRP czy WBC w badaniach laboratoryjnych) to istnieje małe prawdopodobieństwo aktywnego zakażenia w organiźmie. badanie MRI jest badaniem bardzo dokładnym i wskazało by najmniejsza nawet patologię w obrębie brzucha,

Szanowna Pani, należy dokładnie zbadać Pani brzuch, ocenić Pani wyniki badań m.in. MRI, skorelować to ze sobą, może wykonać laparoskopie diagnostyczna, żeby sprawdzić co jest w brzuchu. Powinien zając sie tym wykwalifikowany chirurg. Pozdrawiam i zapraszam.