Pół roku temu miałam operacjępourazowej przepukliny dna żołądka do kl. Piersiowej przez ubytek w cen
Pół roku temu miałam operacjępourazowej przepukliny dna żołądka do kl. Piersiowej przez ubytek w centralnej części lewej kopuły przepony, od jakiegoś czasu mam bóle kłucie i mrowienie w miejscu wszycia siatki , mam pytanie od czego tego bóle? Dziękuję i pozdrawiam
1 odpowiedź
Witam, proponuję wizytę kontrolną u chirurga, być może trzeba będzie zrobić zdjęcie klatki piersiowej. Możliwe jest też powstanie zrostów wokół siatki, które mogą być przyczyną dolegliwości bólowych.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

