Pół roku temu mialam bardzo długie nieprawidłowe krwawienie. Okres zaczął sie 20 maja i trwał az do

3 odpowiedzi
Pół roku temu mialam bardzo długie nieprawidłowe krwawienie. Okres zaczął sie 20 maja i trwał az do 26 czerwca gdzie trafilam do szpitala i mialam lyzeczkowanie. Po tym zabiegu przez kilka miesięcy mialam regularne miesiaczki w tym czasie zrobilam szereg różnych badan,ktore wg mojej p. doktor są książkowe i wsz jest w porządku mało tego moja doktor twierdzi ze na swoj wiek a mam 45 lat badania mam 20 latki. Teraz 6 grudnia dostalam okres 7 dni za wczesnie i ciagle plamie az do dzisiaj.a najgorsze jest to ze od 27 do 30 grudnia mialam straszny krwotok myslalam ze skonam. Doktor mówi ze czasem tak bywa a ja nie wiem co robic? Czy znów muszę isc na zabieg?
tak i poza tym musi Pani być leczona lekami

- dobrac leczenie hormonalne, które "narzuci cykl" lub system IUD z hormonem domaczicznie. pzdr artur mazur kalisz
Witam,
Jeśli badania diagnostyczne są prawidłowe i nie ma przyczyny takich krwawień należy rozważyć leczenie hormonlane.
z poważaniem
Tomasz Łabiak