Pojawiły mi się guzki na dłoniach, dokładniej na palcach dłoni. Nie są bolące. Na co dzień pracuję w
1
odpowiedzi
Pojawiły mi się guzki na dłoniach, dokładniej na palcach dłoni. Nie są bolące. Na co dzień pracuję w gospodarstwie. Lekarz rodzinny powiedział, że to od wysiłku. Mam 55 lat nigdy czegoś takiego nie miałam. Do jakiego lekarza się udać?
Proszę zrobić zdjęcie rąk i przesłać na email kliniki.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Vibin mini pierwszy miesiąc. Czy przy pierwszym blistrze mogę pominąć krwawienie z odstawienia?
- Dzień dobry, szukam psychoterapeuty z Łodzi, który zna pojęcie WWO i prowadzi terapię z takimi osobami.
- Dzień dobry. 5 dni temu przeszłam laparotomię (wyłuszczenie torbieli jajnika) czy są jakieś przeciwwskazania po takiej operacji do orgazmu łechtaczkowego?
- Jak stosować condyline w pochwie? I le dni czy brodawki to klykciny?
- Czy po chirurgicznym usunięciu gradówki, z górnej i dolnej powieki tego samego oka to normalne, że widzę "jak przez mglę"? Minął trzeci dzień od zabiegu i wzrok nie wrócił do normy. Wcześniej miałem wzrok idealny, sprawdzany, było wszystko dobrze.Po zabiegu usunięcia gradówki stosuję maść Dexamytrex.
- Witam U jakiego lekarza powinnam się diagnozować pod kątem MCAS? Najlepiej gdzieś w województwie śląskim... Wszystkie badania alergiczne wychodzą mi prawidłowe, testy skórne, wziewne. Ostatnio robiłam również kolonoskopie, na której wszystko wyszło prawidłowo. Jedynie raz z krwi wyszło mi niskie…
- Dzień dobry, od pięciu lat przyjmuje tabletki antykoncepcyjne, od paru miesiącu zauważyłam brązowe plamienia między miesiączkami, oraz po stosunku, i pobolewa mnie brzuch, co to może oznaczać?
- Witam test elisa borrelia igg 70ru/ml test western blot igg dodatni vise p17 p25ospc silnie dodatni to borelioza ?
- Witam serdecznie w maju wzięłam tabletkę escapella i nie wystąpiła jeszcze miesiączka. Robilam 3 razy test ciążowy i wyszedl negatywny robiłam w różnych odstępach czasu. Więc w ciąży nie jestem? Czy to jest normalna sprawa ? Czy cos moze byc niepokojące? Przecież testy w razie co wykazały by…
- Psa mam w granicach od 20 do 25 .Mam 58 lat MR wskazuje jedno miejsce paradis 5 już dwukrotnie ,jestem już po dwóch biobsjach normalnych i nic + dodatkowo wykupiłem za 10000 zł biobsję fuzyjną celowaną 26 wycinków i nic ,jeden PIN i co delej?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.