Podziękowanie za odpowiedź i udzielenie rady - prośba o wizytę
1 odpowiedzi
Witam serdecznie Panie Doktorze. Chciałam bardzo podziękować, że poświęcił mi Pan czas, odpisał na forum i podzielił się swoją wiedzą na temat takiej przypadłości jak TMJ Syndrome. Oglądałam wczoraj na YouTubie wypowiedzi lekarzy i profesorów o TMJ Syndrome - u mnie zgadzają się wszystkie objawy - jak oglądałam to niedowierzałam w to co widzę i słyszę, jakby Ci lekarze opowiadali o mnie. Nie wiem co dalej robić z tym problemem - nikt z lekarzy których do tej pory odwiedziłam o tym nie słyszał. Czy możemy się umówić na spotkanie lub wizytę - przez portal znany lekarz nie mam możliwości skontaktować się - czy mogę poprosić Pana Doktora o numer telefonu (chociaż stacjonarneg) w celu spotkania? Bardzo jeszcze raz dziękuję, że podpowiedział mi Pan o tej przypadłości - ja jestem wykończona bólem i chodzeniem od lekarza do lekarza. Pozdrawiam serdecznie .
Prosze w wyszukiwarcze wpisać moje imię,nazwisko a pojawi się link do strony internetowej gdzie znajdzie Pani dane kontaktowe.
Pozdrawiam

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.