Podniesienie opadających powiek

11 odpowiedzi
Dzien dobry. Jestem kobieta 64 letnia i mam opadające powieki. Poza tym, mam jaskrę i jestem po zabiegu zaćmy. Czy mimo wszystko mogę liczyć na zabieg. Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam
Witam
Z mojej strony nie ma przeciwskazań do zabiegu korekcji powiek dolnych. Jednak z powodu na istniejącą jaskrę ostateczne zdanie należy do lekarza okulisty. Z poważaniem
M. Ciesiński

Dzień dobry. Najlepiej w bezpośrednim badaniu sprawdzić czy mamy do czynienia z prawdziwym opadaniem powiek i konieczna jest operacja skrócenia kompleksu dźwigacza powieki aby odsłonić źrenicę, czy operacja usunięcia nadmiaru skóry, która jest wiotka i nadmiernie opada. Dopiero po badaniu i po postawieniu rozpoznania można podejmować decyzję dotyczącą konieczności lub wskazań do operacji i sposobu jej przeprowadzenia. Jaskra i operacja zaćmy nie jest przeciwwskazaniem.
Z pozdrowieniami GK
Witam. Wymienione przez Panią schorzenia nie są przeciwwskazaniem do plastyki powiek. W celu indywidualnej oceny zapraszam na konsultację. Proszę zabrać ze sobą dokumentację medyczną.
Dzień dobry,
powyższe schorzenia, jeśli pozostaje Pani pod kontrolą okulisty, nie stanowią przeciwskazania do zabiegu plastyki powiek. Zapraszam na konsultację.

Pozdrawiam serdecznie
lek. Piotr Drozdowski
specjalista chirurgii plastycznej
FEBOPRAS
Zabieg powiek jest możliwy.
Zapraszam do przesłania zdjęć. Adres maila znajdzie Pani na mojej stronie internetowej drpietrasik.pl
Pozdrawiam serdecznie
Przed zabiegiem operacji opadających powiek konieczna jest konsultacja okulisty oraz internisty. Jeżeli nie będzie przeciwwskazań zabieg można przeprowadzić. Pozdrawiam, dr Joanna Jędrys
Szanowna Pani nie widzę przeciwwskazań do korekcji powiek zapraszam go gabinetu na konsultacje i umówienie daty zabiegu
pozdrawiam
Marek Muraszko
Dzień dobry. Niestety jaskra jest przeciwwskazaniem do zabiegu korekcji powiek.
Pozdrawiam
Szanowna Pani,
Jest to możliwe wymaga odpowiedniego przygotowania Pacjentki, szczegóły możemy omówić na konsultacji. Zapraszam
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej
Sugeruję wizytę: - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Szanowna Pani, jak najbardziej - Tak. od operacji powinno minąć ok. pół roku. Zapraszam na konsultację.
Z ukłonami Matuszewski
Witam,

jeśli okulista nie widzi przeciwwskazań to operacja może się odbyć.

Pozdrawiam i zapraszam
Dr Jerzy Chęciński
Klinika Chęciński