Podbrzusze

6 odpowiedzi
Witam, od około 3 tygodni mam wzdęte podbrzusze które jest twarde, najbardziej po bokach. Martwiłam się, że jestem w ciąży ale wykonałam 3 testy oraz badanie krwi które dało wynik negatywny. Współżyłam 30 września a ostatni test wykonałam 9 listopada. Przez ten czas mialam 2 miesiączki, w październiku trwała ona 6 dni jednak to było bardziej płomienie. Krew wyglądała jakby była stara, bardzo ciemna i było jej bardzo mało. Kolejną miesiączke miałam od 4 listopada, trwała ona 5 dni i krwawienie było takie jak miałam zawsze. Brzuch jednak wygląda jakbym była w ciąży, mam bolesne ukłucia jajników, bóle podbrzusza. Czy to może być jednak ciąża? Już sama nie wiem co mam myśleć a do ginekologa niestety nie mam szansy się dostać. Wspomnę też że biorę lek tetralysal na wypryski i zastanawiałam się czy moje objawy mogą być spowodowane właśnie tym lekiem. Miesiączki są nieregularne. Najbardziej martwi mnie kształt podbrzusza bo jest jakby wycięte, kości biodrowe widać i od nich to podbrzusze jest jakby większe. Wydaje mi się również że widoczne są jajniki.
Barwny opis z dużą dozą kreatywności. Zapraszam do mojego gabinetu na Ślaskiego 6. w Toruniu, tam przyjmuję.

Proszę zgłosić się na Izbę Przyjęć w Szpitalu.
Ale co ja mam powiedzieć .Potrzebne badanie ginekologiczne
Witam, uważam, ze powinna się Pani udać na badanie do ginekologa, może mieć Pani np. torbiel jajnika lub szereg innych przyczyn, których nie da się stwierdzić po samym opisie, bez badania. Pozdrawiam
nie da się odpowiedzieć na to pytanie bez badania i USG dopochwowego. Opisane objawy mogą być wynikiem torbieli jajników lub zapalenia przydatków.
Dziękuję za pytanie. Specjalizuje się w leczeniu pacjentek onkologicznych. Proszę udać się do ginekologa, który udzieli Pani odpowiedzi.
Życzę zdrowia