Po zarzyciu leku zortal poczułem że nogi mi się uginają w kolanach zaczęło mi się robić nie dobrze s

Po zarzyciu leku zortal poczułem że nogi mi się uginają w kolanach zaczęło mi się robić nie dobrze słabic zawroty głowy myślałem że umrę od tygodnia nie mogę normalnie żyć takie napady mam kilka razy dziennie co mam robić. Przed zostałem brałem depralin ale nie pomagał. A moje objawy to lęk przed wyjściem do pracy sklepu kościoła.

2 odpowiedzi


Opisane objawy mogą mieć związek z zażywanym lekiem, ale niekoniecznie. Czasami pacjenci mylą objawy choroby podstawowej z działaniem niepożądanym leku. Proponuję skontaktować się z psychiatrą prowadzącym. Pozdrawiam.

Szukasz psychologa?

Pierwsza sesja wprowadzająca za darmo z Terapia by ZnanyLekarz

Wypełnij formularz
Znajdź eksperta

Konieczna jest wizyta ponowna u lekarza psychiatry.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.

  • • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.

  • • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.

  • • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.

  • • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

  • • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.