Po prysznicu prawie zawsze , lub czasem po wizycie w toalecie ale tylko po oddaniu stolca odczuwam p
1
odpowiedzi
Po prysznicu prawie zawsze , lub czasem po wizycie w toalecie ale tylko po oddaniu stolca odczuwam przy pierwszym oddaniu moczu ból jakby wewnątrz członka. Uczucie jakby nakluwania igieł podczas przepływu moczu. Ból jest silny piekący. Miałem usg i cystoskopie która niewiele pokazała... dostałem leki fitolizyna, urosal i czopki na zapalenie prostaty które nie pomogły. Czy ktoś miał podobny przypadek?
Sugeruję wykonać wymaz z cewki moczowej w kierunku infekcji atypowych
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.