Po jakim czasie można pracować fizycznie po ostrym zapaleniu trzustki .
3
odpowiedzi
Po jakim czasie można pracować fizycznie po ostrym zapaleniu trzustki .
Wszystko zależy jakiego typu to było zapalenie trzustki, jak długo utrzymywał się stan zapalny, jakie są obecnie dolegliwości. W przypadku braku dolegliwości, prawidłowych wynikow badań laboratoryjnych spokojnie można wrócić do pracy.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Każdy inaczej przechodzi rekonwalescencję-samopoczucie i możliwošci wysiłkowe....wyniki badań
Nic na siłę..
Nic na siłę..
Zależy od wielu czynników, czy było łagodne czy ciężkie, z martwicą lub zbiornikami. No i zależy od pracy. Po 2tyg - miesiącu.
Podobne pytania
- Mam ciężką depresję spowodowaną myślami typu że mam nowotwór. Jestem schizofrenikiem i te myśli mnie nie odstępują, ciągle doszukuje się chorób w swoim ciele. Przez te myśli obrzydziłem sobie życie , udaje mi się je pokonać po odstawieniu tabletek, wtedy cały umysł mi się czyści po czym wpadam…
- Co może oznaczać za niski wynik LH i stosunek LH:FSH około 0,43? Badanie było wykonywane w 4 dniu cyklu, pozostałe wyniki (FSH, estradiol, prolaktyna itp.) w normie ale przy dolnej granicy. USG wykazało jajniki drobnopęcherzykowe. Badania wykonywałam z powodu bardzo długich i nieregularnych cyklów.…
- Od 1,5 roku mecze się z ogromnym bólem w nodze. Brałam leki od lekarza rodzinnego które mi przepisywal jak i również chodziłam do fizioterapeuty na ćwiczenia które pogorszyly mój stan bo teraz już jest taki ból ze dobrze chodzić, stać lub leżeć nie mogę. Wysłana mnie na rezonans magnetyczny który…
- Od kilku lat biorę tabletki antykoncepcyjne. W piątek powinnam zacząć kolejne opakowanie po 7dniowej przerwie, zazwyczaj biorę tabletki ok 22. Przyjęłam te tabletkę ok 00.30 i teraz moje pytanie, czy powinnam się obawiać czy wszystko jest w porządku? Dodam że stosunek odbyłam w niedzielę wieczorem.
- Czy wynik :+/-graniczny w badaniu ana2 to wynik negatywny czyli dobry czy pozytywny czyli zly?
- Miałem wykonane leczenie kanałowe lewej gornej "jedynki” około 2 miesiące po wypadku rowerowym. Zabieg wykonano pod mikroskopem, a dentysta zapewnił mnie, że wszystko poszło dobrze i rokowania byly pomyslne. Niestety nie sprawdzilo sie. Zab stal sie niewygodny i dodtakowo pojawily sie swedzenia…
- Czym różni się wodonercze od poszerzonej miedniczki nerkowej?
- Mój syn ma 12 lat ma 171 cm wzrostu i waży 61 kg czy to normalne w jego wieku ?
- Co oznacza biały nalot na języku i język biały????
- Po jakim czasie od odstawienia tisercinu branego na sen 50 mg można starać się o dziecko
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.