Po hifu a potem za miesiąc po mzoterapi oczu preparatem jalupro zrobilo mi sie powiklanie puchna mi

Po hifu a potem za miesiąc po mzoterapi oczu preparatem jalupro zrobilo mi sie powiklanie puchna mi oczy . Mam zaburzenie tłuszczyku . Ogólnie szukam pomocy wszędzie. Do tego bolą mnie rano oczy są suche . Brałam kortykosteroid Do oczu gdy kropilsm mniej puchnely powieki dolne ale jak przestałam to znowu puchna . Poza tym czyje diskofort w widzeniu jakby gorzej , światła mnie rażą . Czy znajdę gdzieś pomoc

0 odpowiedzi


Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.

  • • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.

  • • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.

  • • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.

  • • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

  • • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.