PO 4 OPERACJACH NOSA

1 odpowiedzi
Witam Pana Dr.Mariusza Wysockiego jakiś czas temu pisałam o moim problemie dotyczącym nosa po 4 operacjach nosa Pan Dr. mi odpowiedział na pytanie iż bym przyszła na konsultację do poradni chirurgo plastycznej w Polanicy Zdroju . Jestem umówiona na wizyte 5 lipca w godz.9-11 2 piętro pokój 18a mam pytanie czy jeśli Pana Dr.nie będzie w poradni czy mogłabym znależć Pana Dr.na oddziale ,jeśli Pan DR.bedzię w szpitalu aby porozmawiać na temat mojego problemu.Przypomnę stan po 4 operacjach nosa uwypuklenie lewa część nosa 1 operacja odbyła się ponieważ był garbek wyczuwalny palcem w celu spiłowania go nic więcej po operacji nos skrzywiony z czubkiem lewa strona
2 operacja w celu naprawienia wszystkiego poprawa czubek 3, 4 operacja w celu usunięcia uwypuklenia łamanie nosa nic nie pomogło na prześwietleniu tomograficznym wykazało iż kość nachodzi na kość boczna ściana nosa łapiąc zatoki szczękowe bardzo bym prosiła o chwilę czasu aby chociaż Pan DR. zobaczył jaki mam problem dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam
Witam, przed planowanym przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania, albowiem tego dnia nie będzie mnie w poradni. Dane kontaktowe są na mojej stronie internetowej. Pozdrawiam