plastyka warg sromowych

1 odpowiedzi
Witam, ile kosztuje pierwsza wizyta?...Ile czasu zajmie mi robienie tych badań, czy wszystkie muszą są potrzebne do plastyki warg sromowych mam 51 lat.Czy po zabiegu muszę miec jakieś ograniczenia , ile wizyt kontrolnych..Pytam ze wzgledu na moją pracę i możliwości dojazdu..( Pracuję za granicą i chcialabym zrobić to w miarę bezproblemowo, pozdrawiam.
Wizyta konsultacyjna to koszt 120zł - podczas tej wizyty omawiamy szczegółowo temat problemu który Panią dotyczy oraz Pani oczekiwania. Następnie omawiamy wszystkie możliwe sposoby rozwiązania tych problemów oraz techniki operacyjne. Następnie dyskutujemy nad wyborem optymalnego terminu biorąc pod uwagę wszystkie obostrzenia i ograniczenia związane z przeprowadzeniem takiego zabiegu. Badania jakie należy wykonać przed zabiegiem to tylko wymaz z pochwy, cytologia ( jeżeli jest starsza niz 2lata ) . Po zabiegu jest wizyta kontrolna między 7-10 dni , a następna po 60-90 dni od zabiegu.
Pozdrawiam Tomasz Basta