plamienie w dni płodne

8 odpowiedzi
Witam.Mam 25 lat. 5.06 zaczął mi się okres. Skończył się 9.06.W dniu 13.06 rozpoczęły się moje dni płodne.Od dnia 15.06 pojawiło się plamienie(kolor czerwony ) utrzymuje się do dziś 17.06..Mam powody do zmartwień? Dziękuje za odpowiedz .
Trzeba Panią zbadać. Moze to być po prostu fizjologiczne plamienie okołoowulacyjne, ale należy to potwierdzić badaniem ginekologicznym z USG, bo wiele chorób daje podobne objawy.

Nie, duża liczba kobiet plami w okresie okołoowulacyjnym.
Dni płodne zaczynają się gdy kończy się miesiączka. Pani zaczęła mieć plamienie w połowie cyklu czyli w czasie owulacji, która kończy okres płodny.. Jeżeli ma Pani niedomogę ciałka żółtego to mogą być plamienia. To się leczy. Równie dobrze może to być plamienie około owulacyjne jeśli trwa 1-2 dni. Tego się nie leczy.
Niestety bez badania Pani trudno dać kompetentną odpowiedź . Faktycznie owulacji czasem towarzyszy plamienie . Pozdrawiam !
nie - kilkudniowe plamienie w okresie płodnym to norma / zwłaszcza u szczupłych kobiet /.
pzdr artur mazur kalisz
bez badania nie umiem zapewnić, że nic złego się nie dzieje, ale myślę, że pojawiło się u Pani plamienie okołoowulacyjne, które jest zjawiskiem zupełnie niegroźnym
pozdrawiam
Prawdopodobnie nie. Jednak, jeśli dawno nie była Pani u ginekologa, polecam kontrolę.
Proszę się nie zamartwiac. Krwawienia okokoowulacyjne zdarzają się często