Plamienie jest meczace

3 odpowiedzi
Witam. Mam 19 lat. Urodziłam bliźniaków 20 miesięcy temu przez cc. Około pół roku temu bardzo mnie bolał brzuch więc udałam się na wizytę. Lekarz przeprowadził 3 cytologie z dostępem czasu i po kuracji antybioykiem. Cytologie za każdym razem wskazywała grupę 3. Miałam pobierane z szyjki wycinki. Nic nie wykazały przyjmowała zastrzyki antykoncepcyjne. Które dobrze znosilam. 4.08.2017miałam stosunek z mężem i od tego czasu aż do dziś plamie. Byłam na wizycie u lekarza który przepisał mi plastry climera 50. Na zatrzymanie planie nią. Nic nie pomogło. 13 października powinnam przyjąć kolejny zastrzyk ale go nie wzięłam. Było krwawienie 3 dniowe. I dalej mam plamienie. Co robić ? Wspomnę ze mam nieraz mocne skurcze i ból w dole pleców. Lekarz nie wie od czego to plamienie
Ma Pani rozregulowany cykl. Zastrzyk antykoncepcyjne - nie, plastry tak. Cytologia powinna skłaniać do przeprowadzenia testów w kierunku mRNA HPV.

W takiej sytuacji wizyta lekarska nieodzowna . Zapraszam !
Dziękuję za pytanie. Specjalizuje się w leczeniu pacjentek onkologicznych. Proszę udać się do ginekologa, który udzieli pani odpowiedzi. Życzę zdrowia.