Plamienia w ciąży

3 odpowiedzi
Witam mam 34 lata i jestem w 18 tygodniu ciąży.1.5 tygodnia temu zacząłem plamić na początku było małe krwawienie które zmieniło się w brązowe plamienia, które trwają do dziś. Na USG wyszło że wszystko jest w porządku lekarz przepisał mi duphaston i luteinę ale mimo tego plamienia nadal są. Czy jest to normalne i e mogą trwać takie plamienia?
Witam
Najlepiej zapytac lekarza , który robił badanie usg i prowadzi ciąże bo zna panią najlepiej. Jeżeli są to tylko plamienia ( brudzenia ) to jeżeli w usg jest prawidłowe to czasem możgą to byc plamienia z szyjki macicy,rzadziej z macicy .Trudno odpowiedzieć jak dlugo będą trwały

Plamienia w ciąży, o ile są niewielkie i brązowego koloru, mogą trwać wiele dni. Nie wiem oczywiście co było ich przyczyną, czy nadżerka, niskie usadowienie łożyska, nadmierny wysiłek lub inne przyczyny, ale jeśli nie jest to krwawienie żywą krwią, trzeba przyjmować leki, odpoczywać i cierpliwie czekać
Duphaston albo Luteina i hospitalizacja. Moim zdaniem