Piszę do Państwa ponieważ przebywam w Danii od 4 miesięcy. Tutaj do lekarza dopiero w lutym się dost

4 odpowiedzi
Piszę do Państwa ponieważ przebywam w Danii od 4 miesięcy. Tutaj do lekarza dopiero w lutym się dostane a chciałbym zaczerpnąć porady. Mianowicie od jakiegoś tygodnia zauażyłem coś na języku. Zacząłem to obserwować ponieważ zaczął boleć mnie język. Bolał mnie już z 3 miesiące temu ale przestał. Więc nie szukałem przyczyny. Teraz znowu zaczęło mnie coś boleć z tyłu jamy ustnej więc po obserwacji zauważyłem na języku czerwone wzgorek, który jest wrażliwy na dotyk. Do lekarza jak wspomniałem ide dopiro w lutym więc mu to pokaże. Mam nie powiększone ale bolące węzły chłonne szyjne. Ale czy mam się czym przejmować? P.s Nosze aparat retencyjny na noc po leczeniu ortodontycznym. Pozdawiam.
Szanowny Panie,
proszę udać się do chirurga twarzowo-szczękowego, gdyż ten specjalista leczy choroby jamy ustnej.
Z wyrazami szacunku
Monika Bieniasz

Szanowny Panie, należy wykonać badanie laryngologiczne jamy ustnej, być może jakieś badania dodatkowe i na tej podstawie będzie można postawić rozpoznanie. Pozdrawiam serdecznie.
Dzień dobry
To pytanie do laryngologa i stomatologa
Pozdrawiam
Witam,
wygląda na sprawę infekcyjną. Warto przejść się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam,
Marcin Migaczewski