Pilny temat w sprawie usunięcia dolnej 6

1 odpowiedzi
Witam,
bardzo proszę o ostateczne potwierdzenie, czy tą dolną szóstkę mam usunąć przed założeniem aparatu – czy 7 i 8 będzie Pan w stanie przesunąć w jej miejsce? Temat pilny – na pon. mam umówioną wizytę w celu ekstrakcji.
Proszę także o przedstawienie mi planu działania związanego z założeniem aparatu oraz jaki rodzaj aparatu byłby dla mnie i za jaką cenę, czyli kosztorys całego przedsięwzięcia. Przypomnę, że jestem pacjentką dr. Tarabuły i byłam u Pana na wizytach w gabinecie we Wrocławiu.

Pozdrawiam,
Magdalena
Dzień dobry
Cały plan leczenia jest w Pani dokumentacji - wszystko wygląda tak, jak omawialiśmy na ostatniej wizycie. Z tego co się orientuję to nasza Rejestracja wysyłała Pani i plan i kosztorys. Jutro sprawdzę czy na pewno został wysłany.
Pozdrawiam
MS