PIERWSZA WIZYTA

4 odpowiedzi
JAK NALEZY PRZYGOTOWAŹ SIE DO PIERWSZEJ WIZYTY?DODAM ZE POTRZEBNA JEST MI DLUZSZA OPIEKA DIETETYCZNA GDYZ MAM DO ZGUBIENIA PONAD 20 KILO WAGI.PROSZE PODAC WSZYSTKIE INFORMACJE POTRZEBNE DO PRZEPROWADZENIA WYWIADU I UŁOŻENIA INDYWIDUALNEJ DIETY.
Witam serdecznie. Na pierwsze spotkanie warto zabrać ze sobą wyniki ostatnio przeprowadzonych badań laboratoryjnych oraz przygotować listę przyjmowanych leków i suplementów diety. Nie ma jednak konieczności przynoszenia wyników badań. Mogą one być wykonane już w trakcie trwania diety. Można przygotować też dzienniczek żywieniowy, w którym dokładnie opisane będzie co jadło się w ciągu ostatnich 3 dni. Należy również 2 godziny przed spotkaniem nie przyjmować żadnych posiłków, korzystać z sauny czy intensywnie ćwiczyć w celu wykluczenia błędów podczas analizy składu ciała.

Witam, proszę przygotować dla usystematyzowania swoich posiłków 3 dniowy dzienniczek żywieniowy, z kolejno następujących po sobie dni, powinny być one reprezentatywne dla codziennego sposobu żywienia. Spisać należy wszystkie posiłki i napoje, przekąski, a także pory posiłków. W przypadku osób leczących się przewlekle lub doraźnie - należy przygotować listę leków, a także przynieść- jeśli były w czasie ostatniego pół roku wykonywane-wyniki badań takie jak glukoza na czczo, cholesterol całkowity, HDL, LDL, trójglicerydy, kwas moczowy lub wyniki dodatkowo zlecane przez lekarza w przypadku leczenia określonych chorób przewlekłych (w zależności od specyfiki leczenia mogą być to np. CRP, białko całkowite, poziom żelaza, transferyny). Podczas samej wizyty odbywają się niezbędne pomiary, które stanowią uzupełnienie informacji niezbędnych do ułożenia diety. Dalszy sposób współpracy ustalam z pacjentem podczas wizyty. Zapraszam z dobrym nastawieniem.
Dzień dobry,
Jeżeli ma Pani/Pan badania z ostatniego roku - należy przynieść. Poza tym dobrze jest spisać 3 dni ( 2 powszednie i 1 wolny ) wszystko co Pan/Pani jadła.
Pozdrawiam
Ewa Gąsecka
Witam serdecznie,

Na stronie internetowej nowa-europa kropka.pl (nie mozna tu podawać całej nazwy) w zakładce dietetyka sa wszelkie informacje dot wizyty. Do pracy wracam na początku roku. Do zobaczenia.

Pozdrawiam
Monika Papuga-Sobczak