Pierwsza wizyta

7 odpowiedzi
Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć ile trwa pierwsza wizyta oraz czy czas pierwszej jak i każdej kolejnej wynosi tyle samo? Oraz czy jest możliwość przyjścia na sesję wraz z partnerką (chodzi o terapię indywidualną)
Witam, pierwsza wizyta jest tzw. "Konsulatcyjna". Trwa tak jak pozostale okolo godziny. Definiujemy na niej problem i mozliwe sposoby rozwiazania oraz udzielenia pomocy. Nie mamy nic przeciwko udzialowi osob bliskich jezeli tylko pacjent sobie tego zyczy. W razie innych pytan prosze o kontakt telefonicznt lub osobisty.Zapraszam serdecznie.

Każda wizyta trwa tyle samo czasu. Można przyjść na terapię indywidualną z partnerką tyle, że praca z więcej niż jedną osobą wymaga dłuższego czasu. Praca z partnerem często jest skuteczniejsza od pracy indywidualnej i tworzy niepowtarzalną więź. Z drugiej strony trzeba być gotowym na to, że nie ukryje się nic przed tą osobą.
Dzień dobry,
pierwsze spotkanie, które jest konsultacją trwa 50 minut. Zwykle takich spotkań potrzeba 2-3 by dobrze opisać problem i zrozumieć w jaki sposób mogłabym się Panu przydać. Koszt konsultacji to 100zł niezależnie czy dotyczy pary czy jednej osoby. Kolejne spotkania, jeśli zdecydujemy się podjąć wspólną pracę, trwają w przypadku terapii z jedną osobą 50 minut (koszt 80 zł) natomiast z parą 75 minut (koszt 100zł). Jeśli na wizytę zgłaszają się dwie osoby, traktuję to jako spotkanie z parą. Nie jest to jednak zobowiązująca konfiguracja. Kierując się tym, co wydaje się być najbardziej korzystne w danej sytuacji, możliwa jest kontynuacja spotkań tylko z jedną osobą.
Jeśli będzie miał Pan dalsze pytania, zapraszam do kontaktu.
Z poważaniem
Ewelina Wnuk
Witam. Pierwsza wizyta trwa standardowo 50 minut, jak i kolejne. Czasem, gdy zachodzi potrzeba przeprowadzenia testów diagnostycznych spotkanie może być dłuższe (1,5 godziny). Jeśli chodzi o przyjście z partnerką na pierwszą wizytę - nie widzę przeszkód. Natomiast jeśli rozważa Pan rozpoczęcie terapii indywidualnej, z pewnością warto będzie się wspólnie zastanowić nad zasadnością uczestniczenia Pańskiej partnerki w sesjach terapeutycznych. Pozdrawiam serdecznie.
Witam. Dziękuję za pytanie. Pierwsza wizyta trwa zazwyczaj ok 60 minut, ale to wszystko zależy od indywidualnej sprawy z którą zwraca się osoba. Pierwsza wizyta jest zwykle najdłuższa. Czas trwania kolejnych wizyt to 50 - 60 min. Oczywiście jest możliwość by na pierwszą wizytę przyjść z partnerką. Pozdrawiam
Witam, zaróno pierwsza sesja jak i pozostałe trwają 50 min. Myślę, że na pierwsze spotkanie może Pan przyjść z partnerką, jeśli tego Pan potrzebuje, to jak najbardziej. Pozdrawiam, Małgorzata Tyburska
Dzień dobry, pierwsza wizyta trwa 60 minut, kolejne 50 minut. Zastanawiam się jaki miałby być cel zaproszenia partnerki na pierwsze spotkanie? W czym to Panu będzie pomocne?
pozdrawiam serdecznie