Pieprzyk na udzie

4 odpowiedzi
Witam,mam pytanie odnośnie pieprzyka na udzie.Możliwe,że zdrapałem i mam teraz taki strupek,chociaż sam nie wiem.Wygląda tak,że to jest taka czarna kropka,a wokół tego taka czerwona skóra jakby.Czy powinienem się umówić do lekarza,żeby to lepiej sprawdził,czy to jest jednak normalny pieprzyk i nie muszę się martwić?
Dzień Dobry,
proszę zgłosić się na konsultację do oceny dermatoskopowej. Podrażnienia lub zaczerwienienia wokół zmian barwnikowych powinny być kontrolowane przez lekarza.
Pozdrawiam

konieczne jest badanie dermoskopowe
Witam, najlepiej wykonać badanie dermatoskopowe, które rozwiąże Pana wątpliwości.
Pozdrawiam
Witam serdecznie
Jeżeli znamię barwnikowe (pieprzyk) ulega zmianie zalecane jest wykonanie badania dermoskopowego w gabinecie dermatologicznym.