pieczenie cewki moczowej od 4 miesięcy

2 odpowiedzi
Witam, mam 23 lata.
Od 4 miesięcy męczę się z dolegliwościami ze strony cewki moczowej, objawy są tylko dwa: pieczenie cewki i czasem częste parcie na pęcherz. I nic więcej...
Pieczenie jest najbardziej nasilone po nie długim czasie od oddania moczu. Prze 4 miesiące stało się to na tyle uciążliwe że już nie mam siły na walkę z tym.
Leczenie wyglądało następująco:
- zrobienie posiewu moczu: wynik Escherichia Coli
lekarz rodzinnym przepisał lek przeciwgrzybiczy Flucofast
- konsultacja z lekarzem urologiem, przepisanie antybiotyku Cipropol oraz szczepionki Uro Vaxom
zero poprawy
- kolejny posiew moczu: wynik Enterococcus faecalis
lekarz rodzinny przepisuje Urosept, Duomox
zero poprawy
- kolejny posiew moczu: wynik Staphylocuccus epidermidis
wizyta u lekarza urologa
leki przepisane: Cipronex, Furaginum
zero poprawy, pieczenie nasiliło się w trakcie brania antybiotyku, cewka nie piekła wtedy tylko kilka razy w ciągu dnia ale stale przez cały dzień
- badania : usg jamy brzusznej z naciskiem na pęcherz, usg pęcherza przed oddawaniem moczu i po, w celu sprawdzenia zalegania moczu w pęcherzu, wynik dobry, zero zalegającego moczu, dodatkowo zrobiłam usg dopochwowe : wynik w porządku
- wizyta u urologa, rozkładanie rąk i przepisanie MULTIURI

Co mam robić? To co mogę jeszcze dodać to to że w ostatnim czasie mój partner uskarża się na te same dolegliwości ale dodatkowo czasem ma widoczny wyciek z cewki moczowej (wydaje się ropny), Nie wiem czy można jakość połączyć nasze dolegliwości ponieważ współżyjemy w prezerwatywie (zawsze).
Błagam o pomoc i zrozumienie.
Mam wrażenie że nigdy się z tego nie wyleczę.
Zapraszam oboje na konsultację urologiczną, oboje wymagacie leczenia.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Proponuję wymaz na bakterie atypowe; Chlamydia ew. Neisseria. U obojga partnerów.