Pewnego dnia obudziłem się i miałem prawe ramię grubsze od lewego, poszedłem z tym do lekarza a on k
2
odpowiedzi
Pewnego dnia obudziłem się i miałem prawe ramię grubsze od lewego, poszedłem z tym do lekarza a on kazał mi pojechać z tym do rybnika , pojechałam i jak przybyłem zbadał mnie lekarz i powiedział że to zapalenie kaletki łokciowej, przepisał mi antybiotyk i kazał okładać to zimnym alkacetem i lodem, byłem zadowolony że obyło się bez operacji czy coś w tym stylu , po pierwszym dniu leczenia spłyneło mi to na przedramię i się wystraszyłem , co to może być ??
Grawitacja. Płyn jest na nią podatny. Jak wszystko NTB
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
:) podpisuje się pod opinią kolegi i jednocześnie pozdrawiam
Podobne pytania
- Podczas mycia/dotykania pępka w środku zaczyna mnie boleć penis. W momencie kiedy ,,grzebię" w pępku, odczuwam w nim dziwne uczucie i dokładnie to samo czuję w penisie. Mniej więcej tydzień temu albo trochę więcej miałem w pępku zaschniętą ropę, często w nim wierciłem paluchem, pewnie też podrażniłem.…
- Od paru lat mam zdiagnozowane nerwiaki Mortona w obu stopach. Miałam zabiegi, ostrzyknięcia . Nic nie pomaga. Co robić? Będę wdzięczna za radę.
- Około godziny 19 zaczął mi się okres, zaczynam swoją pierwsza antykoncepcje (tabletki), zastanawiam się czy mogę wstrzymać się z wzięciem pierwszej dawki do godzin porannych?
- Mam 18 lat i od 6 lat miesiączkuje. Są one bardzo nieregularne. Czy powinnam pójść z tym do lekarza?
- Mam problem z miesiączką . W ciągu ostatnich 12 miesięcy miałam 3 krwawienia z odstawienia. Zażywam tabletki antykoncepcyjne( te same) od 6 lat i nigdy nie było problemu Byłam u lekarza który zbadał mnie manualnie ( nie widział potrzeby wykonywania usg) .Lekarz stwierdził że przy antykoncepcji…
- Na poduszkach pod palcami u nogi mam modzele i nagnoty które miałam operowanie rok temu i ciągle rosną co sprawia wielki ból i problem w chodzeniu. Co robić pomóżcie
- PROGENIA, a aparat retencyjny ruchomy Witam :) Nie chcialam operacji, przeszlam ponad 3 letnie leczenie ortodontyczne czego żałuję. Zęby dolne sa pochylone do srodka czyli zastosowano kamuflaż ortodontyczny. Jestem 2 tyg po zdjeciu aparatu ale mam wrazenie ze zeby przednie dolne zaczynaja mi…
- Czy jest możliwość uratowania zęba,jeśli połowy nie ma ?,Czy ząb jedynie nadaje się do usunięcia
- Jestem kobietą, mam 22 lata i pewien problem, od około 2 miesięcy zmagam się z bólem szyi. Ból zlokalizowany jest z boku szyi i ciągnie się od ucha aż do ramienia. Czasami bolą również mięśnie klatki piersiowej. Ból raz jest silniejszy, raz lżejszy i skupiony przeważnie po stronie prawej. Gdy…
- Jaki zabieg wykonać aby zmniejszyć nadmierna potliwosc skóry twarzy rak nóg i pach ?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.