Pęcherze przy odbycie w ciąży, a wynik analizy moczu

2 odpowiedzi
Witam!
Jestem w 33 tygodniu ciąży. Od dwóch miesięcy mam złe wyniki moczu

Ciężar właściwy 1,013 g/ml 1,015 1,030 N

Osad moczu Nabłonki płaskie b.liczne

Nabłonki okrągłe 3-5

Leukocyty 70-100 wpw 0 5

Pasma śluzu d.liczne

Bakterie b.liczne

Kryształy szczawianu wapnia d.liczne

oraz krwi

Hematokryt 33,220 % 34 45 L

Limfocyty % 18 % 20 40 L

Ginekolog początkowo stwierdziła, że dostałam zapalenia pochwy. Dostałam po tej wizycie "Clotrimazolum tabl. wag." 4 szt.
Następnie powtórzyłam badania i wyszły podobnie. Wtedy powiedziała, że nerki nie pracują prawidłowo i przepisała kolejny antybiotyk. Dwie saszetki "Monural". Po raz kolejny powtórzyłam badanie moczu i znowu to samo.
Dziś zauważyłam pęcherze przy odbycie. Czy to mogą być hemoroidy i czy one mogą wpływać na wynik analizy moczu?
Nie jest prawdopodobnie zastój moczu i kamica i zap. w ukłądzie moczowym. Dalej leczenie zakażenia.

Witam, należy zrobić posiew moczu i czystość pochwy ( ewentualnie wymaz z pochwy) w celu potwierdzenia bądź wykluczenia infekcji. O zmiany przy odbycie proszę zapytać swojego ginekologa, mogą to być hemoroidy. Pozdrawiam