Pare dni temu wyrwano mi lewa gorna piatke z powodu pekniecia korzenia , moje pytanie jest, czy szyb

2 odpowiedzi
Pare dni temu wyrwano mi lewa gorna piatke z powodu pekniecia korzenia , moje pytanie jest, czy szybko w nie zagojone miejsce moge wstawic implant? Jesli tak poszukuje specjalisty w Gdyni lub okolicy.
Pozdrawiam
Dzień dobry;
Zapraszm na konsultację ze zdjęciem Pantomograficznym;

Pozdrawiam

Dzień dobry,
wszystko zależy od sytuacji w jamie ustnej i stanu kości w miejscu po usuniętym zębie. Implant można wszczepić odrazu po usunięciu zęba lub nawet po kilku miesiącach. Decyzje podejmuje się zawsze indywidualnie.

pozdrawiam zdrowo :-)
lek.stom. Grzegorz Gdula