Pani Doktorze. Nigdy nie leczylam sie psychiatrycznie. Obecnie jestem w II trymestrze ciazy i doskwi
1
odpowiedzi
Pani Doktorze. Nigdy nie leczylam sie psychiatrycznie. Obecnie jestem w II trymestrze ciazy i doskwierwa mi potworna bezsennosc i stany lekowe. Czy zechcialby sie Pan zająć moja osoba tj czy moge umowic sie na wizyte?
Serdecznie zapraszam. chętnie pomogę.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam od 5 dni oczuwam dziwne pieczenie w cewece moczowej takie szczypanie nieraz lekk swiad cewka w srodku ma jakby popekne naczynka moje pytanie bo zauwazylem ze to objawy chyba zaczely sie po tym jak do mycia kilka razy uzylem plynu zony do higieny intymenj o nazwie lactacyd z ph 3,5 i czuje…
- witam ! proszę mi powiedzieć czy polip w ujściu szyjki widoczny od zewnątrz, nie powoduje bólu ani dyskomfortu musi być usuwany ? a może są inne sposoby na wyleczenie tego ? pozdrawiam Ela
- w jaki sposób sprawdzić przyczyny nietolerancji glutenu ? W tesćie nietolerancji pokarmowych wyszła nietolerancja silna na mleko, jaja, średnia na gluten, silna na pszenicę, silna na miód i ostre przyprawy + kakao/czekolada.
- Witam, Mam zdiagnozowaną neuralgię nerwu sromowego przez co odczuwam duży ból podczas wypróżniania. Miałam zalecane TENSy na kośc krzyżową, lecz nie przynosi to efektów. W jaki sposób mogłabym poradzić sobie z bólem? Raczej chcę unikąć jakiej kolwiek operacji.
- Dzień dobry. Wczoraj udałem się do dentysty ze względu na ból zęba. Zdiagnozował On u mnie zapalenie miazgi,pozbył się starej plomby i włożył mi do zęba jakieś lekarstwo które miało posmak goździków,niestety ząb nadal pobolewa. Tu pojawia się moje pytanie. Przez jaki czas mogę jeszcze odczuwać…
- Ból jajnika? Prawa strona mocno promieniujaca w stronę uda po kolano. Ból minimalny od kilku dni a dwóch intensywny. Zauważono wczesniej mleczne żółte upławy. W listopadzie jedynie plamienia przez okres 5 dni w 26 dniu cyklu.Osoba ta nie współżyje. Lek przeciwbólowy pomógł lekko uśmierzyc ból…
- Witam serdecznie. Mam 27 lat zdiagnozowano u mnie mięśniaka śródściennego o wym. 36mm x 26mm. Staram się o dziecko i mój lekarz mówi bym starała się dalej. Ja się jednak zastanawiam czy nie lepiej byłoby najpierw go usunąć? Dodam że w marcu tego roku nie było tego mięśniaka.
- witam , czy dobrze jest pójść na badania kontrolne przed 30 rokiem życia..
- Mam 63 lata od pewnego czasu moja skora na twarzy jest podrazniona czerwona .Stosowałam kremy dla cerynaczynkoej ale jest coraz gorzej czy sa jakieś sposoby moze laser na poprawe cery? Bez podlady ni moge wyjsc do pracy ale po pary godzinach i tak jestem czerwona.Prosze o rade
- Witam serdecznie, Mam królika - samiczkę w wieku około 4-5 miesięcy. Chciałam poddać ją sterylizacji. Czy Pan zajmuje się tego typu zabiegiem? I czy przed nim powinien królik być przyniesiony na wizytę kontrolną oraz mieć wykonane badanie krwi? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.