Ostroga piętowa

2 odpowiedzi
Witam. Mam problem z ostrogą piętową w lewej stopie (potwierdzona przez zdjęcie rtg). Odbyłam już 10 zabiegów ultradźwiękami, 10 zabiegów laserem, 6 zabiegów fali uderzeniowej, 10 zabiegów terapii manualnej oraz kolejne 10 ultradźwięków. Niestety nie ma znaczącej poprawy. Pięta jest bardzo bolesna zwłaszcza po nocy (kolokwialnie mówiąc, muszę ją rano rozchodzić, bym mogła normalnie postawić stopę) oraz po jakimkolwiek spacerze, dłuższym, powiedzmy, niż godzina. Obecnie czekam na usg ścięgna Achillesa oraz rozścięgna. Dodam, 4 lata temu podobny problem z ostrogą miałam w prawej stopie, jednak wówczas ból ustąpił po zastosowaniu serii 10 ultradźwięków, laseru oraz 3 falach uderzeniowych. Jakie mamy dalsze możliwości? Mam 32 lata.
Krótko: RTG pięty boczne i osiowe. Badanie ortopedyczne. Można zastosować PRP. Jeszcze ciśnie się kilka pytań m.in. jaka to była fala uderzeniowa ? Zapraszam na wizytę.

Witam,
Proponuję badanie USG oraz iniekcje kolagenowe. Rehabilitacja jako uzupełnienie leczenia.
Pozdrawiam
Sugeruję wizytę: - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.