Ostatnio przechodzilam dosc powazna infekcje wirusowa dostalam antybiotyk na 3 dni niestety zaledwie

2 odpowiedzi
Ostatnio przechodzilam dosc powazna infekcje wirusowa dostalam antybiotyk na 3 dni niestety zaledwie po ok.2 tygodniach nastapil nawrot choroby tym razem z powiklaniami .Objawial sie nastepujaca naglym zatkaniem lewego ucha i pobolewaniem bez wycieku i do tej pory sie utrzymuje.doszlo do tego zapalenie spojowek/stwierdzenie okulisty najprawdopodobniej na tle tej infekcji ktora ponownie sie pojawila/Poniewaz nie chcialam zostac z tym problem na swieta bylam z wizyta u lekarza ktory stwierdzil zapalenie ucha niestety leki ktore zostaly przepisane tj.DISCOTINEFF,.NASOMETIN niestety.po zakonczonej kuracji nie pomogly..Co dalej robic?
A czy były robione badania audiologiczne?
To ważne.
pozdrawiam,
Prof. A> Krzeski

Prawdopodobnie upośledzenie drożności trąbki słuchowej - leki dobre - warto je uzupełnić ćwiczeniami Walsalwy a jeśli to nie pomaga ewentualnie inhalacje aparatem AMSA (pod warunkiem że nie ma ropnego kataru)