Ostatnią miesiączkę (wywołana luteniną) miałam 23 lutego. Luteinę brałam bo w grudniu tamtego roku m
1
odpowiedzi
Ostatnią miesiączkę (wywołana luteniną) miałam 23 lutego. Luteinę brałam bo w grudniu tamtego roku miałam podobny problem (brak miesiączki, bolący jajnik, mała torbiel) odstawiłam tabletki po 2 miesiącach zgodnie z zaleceniami lekarza. Niestety miesiączki nie mam do dziś czyli 17.04. W 41, 43 i 50 dniu cyklu współżyłam bez zabezpieczenia. Nie jestem w stanie stwierdzić, czy w te dni mogło dojść do owulacji tym bardziej, że miesiączki nadal nie ma. Od ponad tygodnia czuję się jak balon...mam ciągle wzdęcia, boli mnie lewa pierś z boku i na wkładce zauważyłam delikatne, beżowe plamienia, ale nie ma tego dużo w ciągu dnia. Dosłownie kropelka i jak się podcieram to zdarza się taki śluz zabarwiony na lekki brąz. To tyle... zastanawiam się, czy mogło dojść do zapłodnienia, czy po prostu w końcu zbliża mi się okres. Test oczywiście zrobię ale jednak jeszcze wolę poczekać żeby był bardziej wiarygodny.
ma Pani cykle bezowulacyjne i to należy leczyć ale nie samą luteiną
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.