Operacja tarczycy - wole guzowate prawego płata tarczycy

5 odpowiedzi
Witam
Mam wole guzowate prawego płata tarczycy (guz 4 x 6cm). Chcę i muszę poddać się operacji usunięcia zajętego płata i to jak najszybciej bo utrudnia mi to normalne funkcjonowanie (oddychanie, przełykanie) i zajmowanie się niespełna 2 letnim dzieckiem. Proszę o informację czy Pan mógłby mi pomóc lub o namiary do innego lekarza chirurga, który mógłby zająć się moją tarczycą.
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Beata
Ośrodkiem wykonującym największą ilość operacji tarczycy w naszym regionie jest Klinika chirurgii w szpitalu MSWiA w Olsztynie prowadzona przez prof. J. Snarską.

Z przyjemnością poprowadzę Panią przez okres przed i pooperacyjny. Oczywiście mogę tez Panią zoperować. Służę pomocą i zapraszam.
Sugeruję wizytę: - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam, Wymaga Pani prawdopodobnie leczenia operacyjnego. Kwalifikacja jest możliwa jedynie w czasie wizyty lekarskiej. Przeprowadzam tego typu operacje.
Szanowna Pani,
oczywiście znam wielu chirurgów, którzy zajmują się operacjami tarczycy. W Szpitalu przy ul. Banacha problemem zajmują się dwie Kliniki: Chirurgii Ogólnej Naczyniowej i Transplantacyjnej (a szczególnie lekarze Prof. I. Nawrot i Prof M. Otto) oraz Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej (lekarze: Dr W. Wiechno i Doc. W. Chudziński).
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Polecam Panią dr Mikołajczyk pracującą w Szpitalu Specjalistycznym w Szczecinie - Zdunowie.