Operacja nosa część kostna

4 odpowiedzi
Witam Panie Doktorze,
Mój przypadek to pourazowe skrzywienie nosa z lekkim garbkiem. Czy mogę się dowiedzieć ile kosztuje taka operacja? I Ile czasu zazwyczaj mija od konsultacji do operacji?
Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
witam Pania,
orientacyjny cennik znajduje sie na mojej stronie internetowej. Od momentu konsultacji do operacji mija zwykle 1-4 miesiace. Wszystkie szczegoly oraz termin zabiegu ustalamy na konsultacji.
pozdrawiam
Piotr Osuch

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Witam, orientacyjny cennik znajduje się na mojej stronie internetowej. Ostateczna wycena oraz kwalifikacja do zabiegu możliwa jest zawsze wyłącznie podczas osobistej konsultacji.Na wizytę proszę zgłosić się z tomografią komputerową zatok obocznych nosa i przegrody. Zwykle, czas oczekiwania na zabieg po wizycie, to 6-8 tygodni. Zapraszam. Pozdrawiam, T.Witwicki
Witam,
w takim przypadku należy wykonać całkowitą korekcję nosa, czyli plastykę przegrody nosowej, części chrzęstnej oraz kostnej nosa - z osteotomią. Koszt takiego zabiegu to 9500 PLN, czas oczekiwania to około 1-1,5 miesiąca. Zapraszam serdecznie.
Piotr Drozdowski, specjalista chirurgii plastycznej, FEBOPRAS
Witam,

Możliwe , że będzie wymagać totalnej korekcji . Koszt 12.000 zł ( w cenie 1 doba pobytu w klinice, kontrole i opatrunki do pół roku , znieczulenie ). Od konsultacji do dnia operacji mija ok 6 tygodni .
Zapraszam na konsultację.

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.