Onanizm, Upadek , Masturbacja ,

4 odpowiedzi
Witam proszę mi powiedzieć ,dlaczego jest tak, jak zdaża się upadek po około tygodniowej abscynencji od masturbacjij( którego zawsze zaluje bo moglo to się nie stać ) to później zrobię to jeszcze raz jeszcze raz i tak z 6 razy dziennie i przez następny dzień tez tyle 5 lub6 .Dopiero po paru dniach się wszystko uspokaja . Te pierwsze razy to rozumiem nie zaspokojony popęd seksualny ,jednak te następne to nw dlaczego czy może to być z frustracji jakiś ,emocji, zalu ,smutku ze znowu mi się nie udało i znowu to zrobiłem nigdy ie wiem dlaczego tak jest. Ajestem osobą która nie chce tego robić .
Dzień dobry Panu,
proponuję przede wszystkim zrobić badania hormonalne, żeby wykluczyć hiperlibidemię (czyli nadmierny popęd seksualny). Dni, kiedy masturbuje się Pan po 5, 6 razy dziennie mogą być wynikiem niekontrolowania impulsów, zachowaniami kompulsywnymi, wynikiem manii. Jeśli wyniki badań będą w normie - proszę uwzględnić fakt, że prawdopodobnie może być Pan uzależniony od masturbacji i stracił Pan kontrolę nad swoim ciałem, popędem.
Proponuję zgłosić się wtedy na grupę wsparcia osób uzależnionych od seksu lub skorzystać z indywidualnych sesji psychoterapeutycznych u seksuologa.
Pozdrawiam

Witam. Z punktu widzenia seksuologii masturbacja jest naturalną formą zaspokojenia popędu, pod warunkiem, że nie przyjmuje formy uzależnienia lub kompulsji. Sugeruję wizytę u seksuologa w celu wyjaśnienia Pana trudności.
Dziękuję za zaufanie przede wszystkim,
Masturbacja w niektórych przypadkach nie służy tylko do rozładowania napięcia seksualnego ale również innych rodzajów napięć jako forma dostępna i zastępcza.
Pozdrawiam
Witam,
to wymaga diagnostyki. Może być kwestią regulacji emocji, ale nie musi.
z poważaniem
Magdalena Sochacka