okres w 16 dniu cyklu

4 odpowiedzi
Witam. Pierwsza ciąża okazała się pozamaciczną, która sama się wchłonęła, brak ciąży wynik beta hcg na poziomie 3, hormony robione - wyniki w porządku, na usg ponoc wszystko dobrze. Dostałam duphaston jedna dziennie od 16-25 dnia cyklu - bo w przyszłości chce sie starac o dziecko wiec pani doktor tak przepisala.

A moj problem to taki że nadszedł ten dzien 16 dzien cyklu i mam brac duphaston...a tu okres... nie za obfity ale krwanienie ze podpaske musze ubierać... jeden dzien krwawienie, potem dwa dni lekkie plamy... Czy to okres, czy krwawienie owulacyjne? Mam brac ten duphaston ? jak teraz liczyć dni cyklu?
prawdopodobnie krwawienie owulacyjne prosze brac duphaston tak jak ustalone

Dzień dobry
Sugeruje zrobić badanie ginekologiczne z USG oraz wykluczyć ciążę (betaHCG z krwi)
dni cyklu liczymy od 1 dnia miesiączki, na to pytanie bez dokładnego wywiadu i innych informacji, badania i USG nie da się w skrócie odpowiedzieć-zapraszam na wizyte
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Proponuję poczekać na kolejne krwawienie, poczekać do 16 dnia i wziąć duphaston przez 10 dni. Nawet jak to nie jest krwawienie owulacyjne to też nic się nie stanie. Trochę się rozreguluje cykl ale potem samo się wszystko naprawi.