Około 2 lata temu skręciłam staw skokowy. Po wyczerpaniu wszystkich możliwości leczenia ze strony le
1
odpowiedzi
Około 2 lata temu skręciłam staw skokowy. Po wyczerpaniu wszystkich możliwości leczenia ze strony lekarza miałam wstrzyknięty kwas hialuronowy, który również nie pomógł, ból nie ustal. Lekarz zakończył leczenie. Jakiś czas później miałam wykonany zastrzyk z osocza po którym ból ustąpił na około rok po wizytachu u fizjoterapeuty. Od pewnego czasu ból zaczął znowu się pojawiać pod kostką, a także w miejscu iniekcji, nasila się przy dłuższym staniu bądź obciążeniu kończyny. Proszę o pomoc, czy można coś z tym jeszcze zrobić?
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Konieczne jest badanie kliniczne i rezonans magnetyczny.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Czy mogłem się zarazić bakterią od partnerki, po czym wystąpiło lekkie zapalenie żołędzia? Jeśli nie sprawia mi bólu, a jedynie widze kosmetyczne zmiany to czy muszę udać się do lekarza?
- Kiedy iść do ginekologa żeby wykrył wczesną ciąże jeśli wiemy kiedy doszło do zapłodnienia , ale mamy nieregularne cykle , od ilu tygodni od ostatniej miesiączki ?
- Pojawiła mi się gula nad penisem wilkosci 2cm podskórna. Boli przy dotyku. Nastepnie na penisie pojawił mi sie pryszcz blisko tej guli. Mam 21 lat. Mam katar od 2 tygodni. Co mam zrobić czy to groźne ?
- Nadwichnięcie (i nie wielki kręgozmyk) trzonu C2 do C3 - trzon C2 jest przemieczony o 2,4mm ku przodowi względem trzonu C3. Przepuklina krążka C2-C3 uciska worek oponowy i pośrednio modeluje rdzeń, silniej po stronie lewej. Wypuklina krążka C3-C4 modeluje worek oponowy, silniej po stronie lewej.…
- Trzy miesiące temu mama doznała uszkodzenia pięty- pęknięcia podczas nieszczęśliwego wypadku. Miesiąc stopa była unieruchomiona w gipsie. Pojawiła się opuchlizna po zdjęciu gipsu, która niestety nie ustępowała a wręcz się powiększała. Lekarz uspokajał ze to normalne. Mama jednak udała się na…
- Trzy miesiące temu mama doznała uszkodzenia pięty- pęknięcia podczas nieszczęśliwego wypadku. Miesiąc stopa była unieruchomiona w gipsie. Pojawiła się opuchlizna po zdjęciu gipsu, która niestety nie ustępowała a wręcz się powiększała. Lekarz uspokajał ze to normalne. Mama jednak udała się na…
- Jesteśmy z Mężem od 9 lat ze sobą od jakiegos czasu szybko zaczął dochodzić , ja dopiero podniecenie Czuje a my już musimy kończyć , lecz po stosunku penis nadal stoi , tak jak by mu się chciało .... Pozdrawiam !
- Mam 22 lata i jakiś czas temu zauważyłam u siebie niepokojące zmiany w zachowaniu, jak i osobowości. Mój nastrój potrafi zmieniać się bardzo szybko, niczym za pstryknięciem palca. Potrafię rozmawiać normalnie i spokojnie, a za chwilę wybuchnąć złością znikąd bądź z byle powodu. Często płaczę…
- Od rana boli mnie dziąslo za ostatnim zębem i prawdopodobnie mam powiększone węzły chłonne na szyi. Czuje lekkie osłabienie. Czy wyrzyna mi się "ósemka"?
- Po przetarciu na czole powstal strup a potem ciemne przebarwienie. Gdy dotykam miejsce jest zaczerwienione i po chwili znów pojawia się ciemna plamka. Stan utrzymuje się już 8 miesiąc
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.