Ogromnie boli mnie po prawej stronie kość krzyżowa i po uciśnięciu pod palcami tak jakby trzeszczało

1 odpowiedzi
Ogromnie boli mnie po prawej stronie kość krzyżowa i po uciśnięciu pod palcami tak jakby trzeszczało. Oprócz tego boli mnie też wyżej i z prawej strony nie wiem jak to zlokalizować bo ból promieniuje. Ból jest nie do opanowania. Do tego boli mnie łydka z tyłu jak dociskam to ogromnie boli w środku, która robi się jak z waty. Boli mnie też cała noga z tyłu i z przodu i stopa na wierzchu. Jest ona cała taka dziwna. Żadne leki ani masaże nie działają. Ból jest ostry, rwący i głęboki i nie ustępuje nawet w nocy wtedy boli najbardziej. Mam zanik mięśnia pośladka po prawej stronie i z tyłu w okolicach odcinka ls.
Bardzo proszę o pomoc
Opisywane dolegliwości mogą sugerować patologię krążka międzykręgowego w odcinku lędźwiowym powikłaną rwą kulszową. Wskazane jest wykonanie rezonansu magnetycznego odcinka L-S kręgosłupa z następną konsultacją neurochirurgiczną. Pozdrawiam. J.K.