Odnerwienie jądra

11 odpowiedzi
Dzień dobry, cierpię na neuropatyczny ból jądra związany z uszkodzeniem nerwu po zabiegu embolizacji żylaków powrozka nasiennego po stronie lewej. Żadne leki na tego typu schorzenie nie pomagają.. Odwiedziłem już mnóstwo poradni leczenia bólu oraz lekarzy ale niestety żaden z nich jak dotąd nie potrafi mi pomóc, jedynym wyjściem wydaje się odnerwienie jądra, odbarczenie nerwu, szukam lekarza który podejmie się tego.. Bardzo cierpię i szukam pomocy, pozdrawiam serdecznie
Mogę wykonać taki zabieg; szczegóły musiałyby być umówione na osobistym spotkaniu

Szanowny Panie jestem chirurgiem stomatologiem. Jest Panu potrzebna pomoc doświadczonego urologa.
Dzień dobry.
Już się spotkaliśmy i mam nadzieję, że udało się Panu ostatecznie wygrać z bólem.
Z pozdrowieniami GK
Proszę kontaktować się z urologiem.
Pozdrawiam
Nie zajmuję się tymi sprawami.
W tej sprawie proponuje nawiazać kontakt z dobrym urologiem
Z tego typu problemem proszę zwrócić się do urologa, ja zajmuję się chirurgią ogolną. Pozdrawiam serdecznie!
Zakres pana choroby nie obejmuje specjalizacji z chirurgii ogólnej. proponuję urologa zapytać lub odwiedzić poradnię leczenia bólu przewlekłego -być może oni podjeli by się neurolizy??
To nie jest moja domena. Życzę jednak powodzenia i bardzo współczuję.
Szanowny Panie,
nie wykonuje takich zabiegów. Proszę to pytanie skierować do urologa.
Z wyrazami szacunku
Monika Bieniasz
Witam
Nie zajmuję się takimi schorzeniami.